vk Kra pilt
Kaitseväe peastaap

Kaitseväe peastaap on Kaitseväe juhataja tööorgan ning väeliikide ühendstaap, mis tegeleb Kaitseväe operatiivjuhtimise, väljaõppe ja arendusega. Peamine ülesanne on riigikaitse arengu toetamine, planeerides ja koordineerides Kaitseväe tegevusi.

ANALÜÜTIK

  • Asukoht

    Tallinn

  • Tööülesanded

    • Analüütiku põhiülesandeks on informatsiooni töötlemine, esitlemine, andmete kvaliteedi kontroll ja õigsuse tagamine.
  • Nõudmised kandidaadile

    • Omad Eesti kodakondsust
    • Omad infoteaduste, ühiskonnateaduste või majanduse erialal kõrgharidust
    • Oled läbinud ajateenistuse (v.a isikud, kes on vanemad kui 27 eluaastat või naissoost)
    • Vastad tegevväelase tervise- ja füüsilise ettevalmistuse nõuetele
    • Oskad väga hästi eesti keelt nii kõnes kui ka kirjas, inglise keelt vähemalt tasemel B2 ning omad vene keele oskust tasemel B1
    • Oskad oma tööd esitleda heas kirjakeeles ja ka suusõnaliselt
    • Oled valmis osalema erinevatel töökohtumistel välismaal
    • Omad valmisolekut läbida tausta- ja julgeolekukontroll ning taotleda riigisaladuse luba
    • Tunned huvi erinevate riikide sõjatehnika, taktika ja protseduuride vastu
    • Omad kriitilist mõtlemist, huvitud poliitikast ning maailmas toimuvast ja meeldib lugeda, kirjutada, arutleda.
  • Kasuks tuleb

    • Lisaks mõne võõrkeele oskus
    • B-kat juhiload
  • Omalt poolt pakume

    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Arenguvõimalusi ja täiendõpet kodu- ning välismaal
    • Professionaalset meeskonda
    • Sportimisvõimalusi
    • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • Tööle asumise aeg

    kokkuleppel

  • Tööaeg

    täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk alates 1900 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    16.05.2021

  • Lisainformatsioon

    • Kandideerimiseks saada CV koos kaaskirjaga, selgita mis ja miks Sind huvitab töö militaarvaldkonnas.
    • Tööandja võimaldab vastavalt teenistuslikule vajadusele vaktsineerimist ning eeldab konkursi võitjalt valmisolekut end vaktsineerida.
    • Kandideerimise kohta saad infot värbajalt Heidi Toomse tel 5302 2554 või heidi.toomse@kra.ee

  • Lohista failid siia või