vk Kra pilt
Lennubaas

Lennubaas on 1997. aastal loodud õhuväe koosseisu kuuluv taktikaline üksus. Tänu tipptehnoloogilisele varustusele on Ämari lennubaas moodsaim Baltimaades ja saab vastu võtta suuremõõdulisi sõjaväe- ja tsiviillennukeid. Lennubaas teeb aktiivset koostööd liitlasvägedega ja osaleb rahvusvahelistel sõjalistel õppustel.

ARST

  • Auaste

    Minimaalselt leitnanti auastet (selle puudumisel väljaõpe kohapeal)

  • Asukoht

    Ämari

  • Tööülesanded

    • Ambulatoorse arstiabi osutamine
    • Meditsiinialaste koolituste ja väljaõppe läbiviimine
    • Meditsiinilise dokumentatsiooni kontroll ja aruandlus
    • Liitlaste nõustamine Eesti tervishoiusüsteemi puudutavates küsimustes
  • Nõudmised kandidaadile

    OOTAME SINULT

    • Läbitud SOSBK ja SMBK I osa, nende puudumisel valmisolekut läbida sõjaväeline väljaõpe
    • Head inglise keele oskust
    • Valmisolekut enda vaktsineerimiseks bioloogiliste ohuteguritega kokkupuute ohu korral
    • Läbitud residentuuri, soovituslikult peremeditsiini või erakorralise meditsiini erialal, õigust tegutseda kiirabibrigaadi juhina
    • Initsiatiivikust, koostöövalmidust ja head pingetaluvust

    NÕUDED TEENISTUSSE ASUMISEKS

    • Eesti kodakondsus
    • Eesti keele oskus kõrgtasemel
    • Tegevväelase tervise- ja füüsilise ettevalmistuse nõuetele vastavus
    • Valmisolek taustakontrolliks vastavalt Kaitseväe korralduse seaduse §412 – 4110 (kui kandidaat osutub valituks viimasesse hindamisvooru)
    • Registreering tervishoiutöötajate registris arstina
  • Omalt poolt pakume

    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Stabiilset ja kindlat sissetulekut
    • Suurepäraseid sportimisvõimalusi
    • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet
    • Rahvusvahelist töökeskonda
    • Tasuta esmast arstiabi ja hambaarsti teenuste kasutamist
    • Kõrvaltegevuse võimalust kvalifikatsiooni hoidmiseks
    • Tasuta transporti suunal Tallinn-Ämari-Tallinn
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg graafiku alusel

  • Teenistustasu

    2500-2600 eurot (bruto)

  • Kandideerimise tähtaeg

    10.07.2021

  • Lisainformatsioon

    KONTAKTISIK/Andrus Kahr/5300 7101/andrus.kahr@kra.ee

  • Lohista failid siia või