vk Kra pilt
Kaitseväe Akadeemia

Kaitseväe Akadeemia (KVA) on rakenduskõrgkool, mis annab sõjaväelist kutse- ja kõrgharidust ning toetab teadus- ja arendustegevuse kaudu Eesti riigikaitset.

ARST

  • Asukoht

    Tartu

  • Tööülesanded

    • Esmatasandi tervishoiuteenuse osutamine
    • Auditoorse õppetöö läbiviimine
    • Osalemine teadus- ja arendustegevuses
  • Nõudmised kandidaadile

    • Kõrgharidus arstiteaduse erialal
    • Arsti kutse (soovitatavalt perearsti kutse)
    • Registreeritud terviseameti tervishoiutöötajate registris
    • Pedagoogilise töö kogemus
    • Inglise keele oskus kõnes ja kirjas vähemalt tasemel B2
    • Soovitatavalt läbitud reservtervishoiutöötajate sõjaline baaskursus
    • Sobivus tegevteenistuseks Kaitseväes
    • Valmisolek taustakontrolliks Kaitseväe korralduse seaduse § 41³– 41¹º alusel
  • Omalt poolt pakume

    • 35-päevast puhkust
    • Stabiilset ja kindlat sissetulekut
    • Tasuta sportimisvõimalusi
    • Arenguvõimalusi ja täiendusõpet Eestis ja välisriikides
    • Huvitavat ja vastutusrikast tööd
    • Sõbralikku ja toetavat meeskonda
    • Võimalust töötada tervishoiu valdkonnas väljaspool Kaitseväge
  • Tööle asumise aeg

    01.09.2020

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk alates 3400 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    31.07.2020

  • Lisainformatsioon

    KANDIDEERIMISEL OSALEMISEKS NÕUTAVAD DOKUMENDID:

    • CV;
    • motivatsioonikiri;
    • kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad.

    Täpsemat infot töö sisu osas Ahti Varblaselt (ahti.varblane@mil.ee, tel 717 6221 või 528 1565).

    Kaitseväe värbamiskeskus / Madis Laanesoo / 5345 1818 / madis.laanesoo@kra.ee

  • Lohista failid siia või