vk Kra pilt
1. jalaväebrigaad tagalapataljon

Tagalapataljon on 1. jalaväebrigaadi koosseisus olev allüksus, mille peamine ülesanne on koolitada ajateenijatest väljaõppinud reservüksuseid. Väljaõpe on väga mitmekülgne ning hõlmab muuhulgas erialasid nagu logistika, transport, tehnika, meditsiin, laomajandus ja toitlustus. Lisaks tagalaerialadele moodustab suure osa õppest jalaväetaktika. Rahuajal toetatakse aasta läbi 1. jalaväebrigaadi staapi, seitset pataljoni ja kolme üksikkompaniid. Vajadusel abistatakse ka tsiviilsektorit nii tehnika, varustuse kui ka väljaõppega.

ARST

  • Asukoht

    Tapa

  • Tööülesanded

    • Patsientide vastuvõtt. Neile vajaminevate uuringute, ravi määramine
    • Õdede, ajateenijate, tegevteenistujate meditsiinialane nõustamine
    • Patsientide terviseandmete dokumenteerimine LIISA süsteemi
  • Nõudmised kandidaadile

    • Registreering Terviseameti registris
    • Eesti keele oskus heal tasemel (B2)
    • Soovitavalt inglise keele oskus ametialase sõnavara valdamisega
    • Soovitavalt vene keele oskus erialasel tasemel
    • Valmisolek taustakontrolliks (kui kandidaat osutub valituks viimasesse hindamisvooru)
  • Omalt poolt pakume

    • 35-päevast puhkust;
    • stabiilset ja kindlat sissetulekut;
    • arenguvõimalusi ja täiendõpet;
    • sportimisvõimalusi;
    • võimalus töötada tervishoiu valdkonnas väljaspool Kaitseväge.
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Üldarstil brutopalk 2500 EUR kuus ja eriarstil brutopalk 3400 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    07.12.2020

  • Lisainformatsioon

    KANDIDEERIMISEL OSALEMISEKS NÕUTAVAD DOKUMENDID

    • CV
    • Kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad

    NB! Töölepinguline ametikoht

    Kaitseväe värbamiskeskus / Madis Laanesoo / 5345 1818 / madis.laanesoo@kra.ee

  • Lohista failid siia või