Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » ARST-PEASPETSIALIST
Toetuse väejuhatus

Toetuse väejuhatus on Kaitseväe struktuuriüksus, mille missioon on tagada Eesti Kaitseväe võitlusvalmidus ja jätkusuutlikkus. Toetuse väejuhatus tegeleb Kaitseväe varustamisega, teenindab kogu  Kaitseväge raamatupidamises ja viib läbi ajateenijate väljaõpet. Toetuse väejuhatuse ülesanne on Kaitseväe varustuse ja tehnika hooldus. Muuhulgas korraldab toetuse väejuhatus meditsiiniteenuse pakkumist Kaitseväes ja teeb meditsiinialast väljaõpet sõduritele.

ARST-PEASPETSIALIST

  • Asukoht

    Tallinn

  • Tööülesanded

    • Osutada kaitseväelastele esmatasandi- ja eriarstiabi, mis seisneb vastava eriala piires diagnostika, ravi, nõustamise teostamises. Vajadusel suunata teiste eriarstide vastuvõtule
    • Võtta vastu etteregistreeritud patsiente, aga ka vajadusel erakorralisi patsiente tööaja piires
    • Nõustada teisi Kaitseväe struktuuriüksuste meditsiiniteenistusi oma eriala piires
    • Täita meditsiinilist dokumentatsiooni nõuetekohaselt ja edastada digilukku
    • Vormistada meditsiinilisi dokumente nii elektrooniliselt meditsiini andmebaasis Liisa kui ka vajadusel täidab paberdokumentatsiooni
  • Nõudmised kandidaadile

    • Sobivus ja valmisolek asuda tegevteenistusse
    • Meditsiiniline kõrgharidus arsti erialal
    • Terviseameti tervishoiutöötajate registris registreeritud vastava erialaga
    • Arstina töötamise kogemus vähemalt 1 aasta
    • Teenistuskohustuste täitmiseks vajaliku kontoritarkvara kasutamise oskus (Microsoft Office programmid) ja andmebaaside kasutamise oskus (Liisa)
    • Eesti keele oskus heal tasemel ja inglise keele oskus kesktasemel
    • Valmisolek taustakontrolli läbimiseks ja sobivus riigisaladuse juurdepääsuloa taotlemiseks ning väljastamiseks
  • Kasuks tuleb

    • Riigisaladusele juurdepääsuloa olemasolu
    • Varasem teenistuskogemus Kaitseväes ja allohvitseri sõjaväelise väljaõppe II aste
  • Omalt poolt pakume

    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Stabiilset sissetulekut
    • Suurepäraseid sportimisvõimalusi (jõusaal, ujumine, ringtreeningud jne)
    • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet
    • Arenguvõimalusi ning erialaseid täienduskoolitusi
    • Meeldivat ja kokkuhoidvat meeskonda
  • Tööle asumise aeg

    Kokkuleppel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Kandideerimise tähtaeg

    06.12.2020

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe värbamiskeskus / Ly Joakit / Tel: 5309 9273 / E-post: ly.joakit@kra.ee

  • Lohista failid siia või