vk Kra pilt
Toetuse väejuhatus

Toetuse väejuhatus on Kaitseväe struktuuriüksus, mille missioon on tagada Eesti Kaitseväe võitlusvalmidus ja jätkusuutlikkus. Toetuse väejuhatus tegeleb Kaitseväe varustamisega, teenindab kogu  Kaitseväge raamatupidamises ja viib läbi ajateenijate väljaõpet. Toetuse väejuhatuse ülesanne on Kaitseväe varustuse ja tehnika hooldus. Muuhulgas korraldab toetuse väejuhatus meditsiiniteenuse pakkumist Kaitseväes ja teeb meditsiinialast väljaõpet sõduritele.

Autotehnik

  • Asukoht

    Ämari

  • Tööülesanded

    • Teostada erialaseid ülesandeid 2. liini tasemel (remont, hooldus) tundes sõidukite ehitust, tehnilisi andmeid ja kasutamise eeskirju
    • Esitada ettepanekuid kulumaterjalide täiendamise kohta materjalide lõikes
    • Vormistada korrektselt ja hoida korras hoolduses olevate sõidukite dokumendid
    • Teada põhiliste rikete põhjuseid ja osata tuvastada rikked ning hinnata remondivõimalust paiknemiskohas
    • Teostada sõidukite esmane remondijärgne kontroll
  • Nõudmised kandidaadile

    • Erialane kutseharidus autoremondilukksepa ja automehaaniku erialal
    • Eelnev erialane töökogemus vähemalt 1 aasta tehnikuna või lukksepana
    • Eesti keele oskus heal tasemel
    • Juhiload B ja C (soovitavalt ka CE) kategoorias
    • Teenistuskohustuste täitmiseks vajaliku kontoritarkvara (Microsoft Office programmid Word, Excel ja PowerPoint) ja andmebaaside kasutamise oskus
    • Valmisolekut taustakontrolli läbimiseks
  • Omalt poolt pakume

    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Stabiilset sissetulekut
    • Suurepäraseid sportimisvõimalusi (jõusaal, ujumine, ringtreeningud jne)
    • Vajadusel transporti Tallinn-Ämari/Paldiski-Tallinn
    • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet
    • Arenguvõimalusi ning erialaseid täienduskoolitusi
    • Meeldivat ja kokkuhoidvat meeskonda
  • Tööle asumise aeg

    Kokkuleppel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk 1350 eurot kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    27.01.2021

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe värbamiskeskus / Ly Joakit / Tel: 5309 9273 / E-post: ly.joakit@kra.ee

  • Lohista failid siia või