vk Kra pilt
Pioneeripataljon

Pioneeripataljon on 1. jalaväebrigaadi koosseisus olev allüksus, mis viib ajateenijatele kui ka tegevväelastele läbi pioneerialast väljaõpet. Pioneeride ülesandeks on tõkestada, aeglustada või peatada vastase üksuste ja tehnika liikumine ning samal ajal tagada enda üksuste transpordi sujumine. Pioneeripataljoni allüksusena tegutseva Kaitseväe demineerimiskeskuse koosseisus teenivad elukutselised tegevväelastest demineerijad, keda valmistatakse ette nii välisoperatsioonideks kui ka tegevuseks kodumaal.

Demineerija

  • Asukoht

    Tapa

  • Tööülesanded

    • Siseriiklike demineerimisülesannete täitmine
    • Rahvusvahelistel missioonidel, ka sõjalistel operatsioonidel osalemine rotatsioonikorras
    • Kaitseväes toimuvatel demineerimise eriala koolitustel ja kursustel panustamine instruktorina
  • Nõudmised kandidaadile

    • Kaitseväeteenistusstaaži vähemalt 5 aastat
    • Läbitud vanemallohvitseride kursus (VABK/VAPK)
    • Vähemalt keskharidust
    • Oled läbinud C-kategooria lõhkaja ja EOC taseme demineerija taseme kursused (kategooriad ei pea olema kehtivad). Sobib ka, kui on läbitud demineerijakursus rahvusvahelisel tasandil
    • Eesti keele oskust väga heal tasemel
    • Inglise keele oskust suhtlustasemel (ALCPT 70)
    • B-kategooria juhilubade olemasolu
    • Viimasesse vooru pääsenuna valmisolekut taustakontrolli läbimiseks ja sobivust riigisaladuse juurdepääsuloa taotlemiseks ning väljastamiseks
  • Kasuks tuleb

    • C-kategooria juhtimisõiguse olemasolu
    • Riigisaladusele juurdepääsuloa olemasolu
    • Missioonikogemus
    • Vene keele oskus
  • Omalt poolt pakume

    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Stabiilset sissetulekut
    • Suurepäraseid sportimisvõimalusi
    • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet
    • Arenguvõimalusi ning erialaseid täienduskoolitusi
    • Meeldivat ja kokkuhoidvat meeskonda
    • Soodsat tööandja bussitransporti E-R Tallinn – Tapa – Tallinn ja  Rakvere – Tapa – Rakvere
  • Tööle asumise aeg

    01.06.2021

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    1500-1600 eurot (bruto)

  • Kandideerimise tähtaeg

    24.04.2021

  • Lisainformatsioon

    • Tegemist on tegevväelase kohaga
    • Tööandja võimaldab vastavalt teenistuslikule vajadusele vaktsineerimist ning eeldab konkursi võitjalt valmisolekut end vaktsineerida.

    Kaitseväe Värbamiskeskus, Igor Novitski, 5854 4475, igor.novitski@kra.ee

  • Lohista failid siia või