Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » INFO- JA KOMMUNIKATSIOONITEHNOLOOGIA KESKUSE PROJEKTIJUHT
KÜBERVÄEJUHATUS

Kaitseväe juhatajale otse alluva küberväejuhatuse põhiülesanne on nii sõja kui ka rahuajal kogu Kaitseväe strateegilise side korraldamine ja infotehnoloogiline toetamine ning kõrgemate staapide töökeskkonna loomine ja haldamine. Juhtida ja koordineerida küber- ja juhtimistoetuse alaste võimete arendamist ja korraldada küberrelvaliigi väljaõpet. Küberväejuhatuses õpetatakse välja sõjaaja- ja reservüksused, mille oskustele tugineb kriisi korral kogu Kaitseväe strateegiline side ja infotehnoloogia toimimine. Lisaks kuulub küberväejuhatuse koosseisu strateegilise kommunikatsiooni keskus, kellel on oluline roll Kaitseväes toimuva kajastamisel.

INFO- JA KOMMUNIKATSIOONITEHNOLOOGIA KESKUSE PROJEKTIJUHT

  • Asukoht

    Tallinn

  • Tööülesanded

    • Selgitad välja klientide IKT-alased vajadused ning organiseerid neile vastavaid lahendusi
    • Koostad pakkumiste tehnilisi kirjeldusi
    • Korraldad pakutavatele teenustele analüüse
    • Paned kokku eelarve ning tagad dokumentatsiooni asjakohasuse
  • Nõudmised kandidaadile

    • Kõrgharidus
    • Vähemalt kolmeaastane kogemus IKT projektide juhtimises
    • Kompetentne arusaam ja oskusteave Windows ja UNIX operatsioonisüsteemidest
    • Teadmised ITIL ja ISKE metoodikatest
    • Hea suhtlemisoskus
    • Inglise keele B1 tase
    • Võimekus tegutseda pingelistes oludes
    • Pühendunud ja tulemuskeskne suhtumine
    • Huvi probleemide lahendamise ja detailidega tegelemise vastu
    • Valmisolek taustakontrolli läbimiseks ja riigisaladusele juurdepääsuloa taotlemiseks
  • Kasuks tuleb

    • Kokkupuude keerukate ja mitme osapooleliste IKT projektide juhtimisega
    • Riigisaladusele juurdepääsuloa olemasolu
    • Teenistuskogemus Kaitseväes või Kaitseliidus
  • Omalt poolt pakume

    • Kindlat ja stabiilset töösuhet
    • Professionaalset ja kokkuhoidvat meeskonda
    • Tipptasemel koolitusi nii Eestis kui välismaal
    • Häid sportimisvõimalusi
    • 35 põhipuhkuse päeva aastas
    • Kvartalis ühte vaba päeva lisaks
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Kokkuleppel

  • Kandideerimise tähtaeg

    16.03.2021

  • Lisainformatsioon

    Tööandja võimaldab vastavalt teenistuslikule vajadusele vaktsineerimist ning eeldab konkursi võitjalt valmisolekut end vaktsineerida.

    Kaitseväe värbamiskeskus / Saamuel Stepanov / 5309 5458 / saamuel.stepanov@kra.ee

  • Lohista failid siia või