Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » KAITSEVÄE TAUSTAKONTROLLI JUHATAJA
Luurekeskus

Luurekeskus on Kaitseväe struktuuriüksus, mille ülesanne on teostada kaitseväeluuret ja koordineerida teiste struktuuriüksuste luure- ja julgeolekutegevust ning anda Kaitseministeeriumile, Kaitseväe juhatajale ja Kaitseväe juhataja asetäitjale luure- ja julgeolekuteavet.

KAITSEVÄE TAUSTAKONTROLLI JUHATAJA

  • Asukoht

    Tallinn

  • Tööülesanded

    • Kaitseväe taustakontrolli töö juhtimine, planeerimine, KV ülene koordineerimine, elluviimine, kontrollimine ja põhimääruses püstitatud ülesannete täitmine
    • Taustakontrolli valdkonda reguleerivate juhenddokumentide koostamine, KV ülene väljaõppe korraldamine ja läbiviimine
    • Rahvusvaheliste organisatsioonide praktika integreerimine igapäeva töösse
    • Taustakontrolli valdkonna arendamine ja parandamine; koostöö teiste riigiasutustega
    • Oma vastutusvaldkonnas tööplaanide ja aruannete koostamine ning esitamine
  • Nõudmised kandidaadile

    • Eesti kodakondsust
    • Kõrgharidust ametikoha ülesannete täitmist toetaval erialal (soovitavalt magistrikraad), eelistatult õigusteaduse, avaliku halduse, infoteaduse alal
    • Eesti keele oskust kõrgtasemel ja inglise keele oskus kesktasemel
    • Head suulise ja kirjaliku eneseväljendamise oskust
    • Huvi personalijulgeoleku valdkonna vastu ning soovi olemasolevaid teadmisi ja oskusi rakenda
    • Oskust hästi suhelda, kuulata, süveneda, analüüsida, olla detailne, stabiilselt ja kvaliteetselt töötada ka pingeolukorras, leida lahendusi ja võimalusi, korraldada koostööd avalike huvide elluviimisel
    • Valmisolekut läbida tausta- ja julgeolekukontroll
  • Kasuks tuleb

    • Eelnev töökogemus Kaitseväes või Kaitseliidus või mõnes muus sisejulgeoleku- või õiguskaitsevaldkonna ametiasutuses
    • Koolitused dokumendihalduse, arhiivinduse alal
    • Teadmised siseriiklikest isikuandmetega seotud andmekogudest, mis toetavad taustakontrolli teostamist
    • Riigisaladuse loa olemasolu
  • Omalt poolt pakume

    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Väljaõppe- ja koolitusvõimalusi
    • Tööd sõbralikus ja abivalmis kollektiivis
    • Suurepäraseid sportimisvõimalusi
  • Tööle asumise aeg

    kokkuleppel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk 2300 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    13.04.2021

  • Lisainformatsioon

    • Tööandja võimaldab vastavalt teenistuslikule vajadusele vaktsineerimist ning eeldab konkursi võitjalt valmisolekut end vaktsineerida.
    • Värbamiskeskus  Heidi Toomse tel 5302 2554, e-post heidi.toomse@kra.ee

  • Lohista failid siia või