vk Kra pilt
Toetuse väejuhatus

Toetuse väejuhatus on Kaitseväe struktuuriüksus, mille missioon on tagada Eesti Kaitseväe võitlusvalmidus ja jätkusuutlikkus. Toetuse väejuhatus tegeleb Kaitseväe varustamisega, teenindab kogu  Kaitseväge raamatupidamises ja viib läbi ajateenijate väljaõpet. Toetuse väejuhatuse ülesanne on Kaitseväe varustuse ja tehnika hooldus. Muuhulgas korraldab toetuse väejuhatus meditsiiniteenuse pakkumist Kaitseväes ja teeb meditsiinialast väljaõpet sõduritele.

Kokk

  • Asukoht

    Tapa

  • Tööülesanded

    • Toiduainete ettevalmistamine toitlustusgraafikus ettenähtud ajaks, toidu väljastamine ja säilitamine
  • Nõudmised kandidaadile

    • Vähemalt põhiharidus, millele lisandub toitlustusalane ettevalmistus (kutseharidus, täiendkoolitus)
    • Eesti keele oskus kesktasemel (B2)
    • Kehtiva tervisetõendi olemasolu
    • Valmisolek läbida taustakontroll
  • Kasuks tuleb

    • Eelise annab suurköögis töötamise kogemus
  • Omalt poolt pakume

    • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet koos stabiilse sissetulekuga
    • Töö on vaheldusrikas
    • Mõistlikud vahetused, palju vaba aega
    • Vajadusel tööandja poolset transporti tööle sõiduks
    • Sinu kasutuses uued, kaasaegsed töövahendid
    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg, vahetustega. Pikk nädal ETRLP, lühike nädal KN. Tööajad vastavalt graafikule, 5.00-17.00 või 9.00-21:00.

  • Teenistustasu

    Brutopalk 1000 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    11.10.2020

  • Lisainformatsioon

    Täidetakse 2 koka ametikohta

    Kaitseväe värbamiskeskus / Ly Joakit / Tel: 5309 9273 / E-post: ly.joakit@kra.ee

  • Lohista failid siia või