vk Kra pilt
Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » KOKK-PARAMEEDIK
Merevägi

Merevägi osaleb aktiivselt NATO riikide vahelises koostöös, olles meie liitlaste ja partnerite hulgas tunnustatud miinitõrje asjatundja. Teenistus mereväe laevadel annab võimaluse külastada erinevaid sihtkohti üle maailma, töötada koos teiste riikide mereväelastega ning osaleda õppustel ja harjutustel, mis aitavad mereteid maailmasõjaaegsetest lõhkekehadest ohutumaks muuta.

KOKK-PARAMEEDIK

  • Asukoht

    Tallinn

  • Tööülesanded

    • Laevameeskonna toitlustamise tagamine ja esmaabi osutamine
    • Vastutad hügieeni eest ja koolitad laevameeskonda
    • Osaled sadamas ja merel laeva vahiteenistuses ning vajadusel teistes laevas tehtavates töödes
  • Nõudmised kandidaadile

    • Läbitud ajateenistust
    • Keskharidust ja sellele lisanduvat koka erialast väljaõpet või erialast kutsekeskharidust
    • Eesti keele oskust vähemalt kesktasemel, inglise keele oskust suhtlustasandil
    • Võimekust läbida kehaliste võimete test positiivsele tulemusele
    • Valmisolekut taustakontrolliks
    • Kasuks tuleb läbitud parameediku väljaõpe
  • Omalt poolt pakume

    • 35-päevast puhkust
    • Stabiilset ja kindlat sissetulekut
    • Tasuta esmast arstiabi ja hambaarsti teenuste kasutamist
    • Tasuta sportimisvõimalusi (jõusaal, ujumine, ringtreeningud)
    • Arenguvõimalusi ja täiendõpet
    • Sõbralikku ja üksmeelset meeskonda
    • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
    • Välisriikide külastamise võimalust, mis annab uusi tutvusi, häid mälestusi ja väärt kogemusi
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk 1450 EUR kuus + väljaõppetasud

  • Kandideerimise tähtaeg

    05.07.2020

  • Lisainformatsioon

    Töökoht asub laeval
    Tegemist on tegevväelase ametikohaga
    Täidetakse kaks ametikohta

    Kaitseväe värbamiskeskus / Igor Novitski / 5854 4475 / igor.novitski@kra.ee

  • Lohista failid siia või