vk Kra pilt
Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » KÖÖGI ABITÖÖLINE
Toetuse väejuhatus

Toetuse väejuhatus on Kaitseväe struktuuriüksus, mille missioon on tagada Eesti Kaitseväe võitlusvalmidus ja jätkusuutlikkus. Toetuse väejuhatus tegeleb Kaitseväe varustamisega, teenindab kogu  Kaitseväge raamatupidamises ja viib läbi ajateenijate väljaõpet. Toetuse väejuhatuse ülesanne on Kaitseväe varustuse ja tehnika hooldus. Muuhulgas korraldab toetuse väejuhatus meditsiiniteenuse pakkumist Kaitseväes ja teeb meditsiinialast väljaõpet sõduritele.

KÖÖGI ABITÖÖLINE

  • Asukoht

    Ämari

  • Tööülesanded

    Kokkade abistamine toidu ettevalmistamisel, toitlustuskompleksi ruumide, köögiseadmete ja töövahendite korrashoidmine, nõude pesemine nõudepesumasinaga

  • Nõudmised kandidaadile

    • Vähemalt põhiharidust
    • Eesti keele oskust vähemalt algtasemel (A2)
    • Valmisolekut läbida taustakontroll
  • Kasuks tuleb

    • Suurköögis töötamise kogemused
  • Omalt poolt pakume

    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Mõistlikuid vahetusi – palju vaba aega
    • Vajadusel tagame tööle sõiduks transpordi
    • Vaheldusrikast tööd ja võimalust end pidevalt erialaselt täiendada
    • Kaasaegseid töövahendeid
    • Võimalust töötada väärika ning usaldusväärse tööandja jaoks
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Vahetustega - pikk nädal ETRLP, lühike nädal KN. Tööajad vastavalt graafikule 04.30-16.30 või 08.00-20.00.

  • Teenistustasu

    Brutopalk 800 EUR

  • Kandideerimise tähtaeg

    18.03.2021

  • Lisainformatsioon

    Tööandja võimaldab vastavalt teenistuslikule vajadusele vaktsineerimist ning eeldab konkursi võitjalt valmisolekut end vaktsineerida.

    Ämari toitlustuskompleks / Laura Saar / 717 4619

    Kaitseväe Värbamiskeskus / Ly Joakit / 5309 9273/ Ly.Joakit@kra.ee

  • Lohista failid siia või