Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » KÜBER- JA INFOOPERATSIOONIDE KESKUSE VANEMARENDAJA
KÜBERVÄEJUHATUS

Kaitseväe juhatajale otse alluva küberväejuhatuse põhiülesanne on nii sõja kui ka rahuajal kogu Kaitseväe strateegilise side korraldamine ja infotehnoloogiline toetamine ning kõrgemate staapide töökeskkonna loomine ja haldamine. Juhtida ja koordineerida küber- ja juhtimistoetuse alaste võimete arendamist ja korraldada küberrelvaliigi väljaõpet. Küberväejuhatuses õpetatakse välja sõjaaja- ja reservüksused, mille oskustele tugineb kriisi korral kogu Kaitseväe strateegiline side ja infotehnoloogia toimimine. Lisaks kuulub küberväejuhatuse koosseisu strateegilise kommunikatsiooni keskus, kellel on oluline roll Kaitseväes toimuva kajastamisel.

KÜBER- JA INFOOPERATSIOONIDE KESKUSE VANEMARENDAJA

  • Asukoht

    Tallinn

  • Tööülesanded

    Kas omad kogemusi tarkvaralahenduste arendamises, arendusprotsesside analüüsimises? Kas Sa oled valmis end pidevalt täiendama ja otsima lahendusi? Kas sul on tahe panustada riigi julgeoleku igapäevasesse toimimisse? Kui kõigile küsimustele oli vastus “Jah” siis loe edasi!

    SINU ÜLESANNETEKS VÕIVAD SAADA:

    • Tarkvaralahenduste arendamine
    • Arendusprotsesside analüüsimine
    • Arendusmeeskonna tööalaste teadmiste ja oskuste arendamine
    • Arendajate mentorlus ja koolitamine
    • Lahenduste dokumenteerimine ja kooskõlastamine
  • Nõudmised kandidaadile

    • Minimaalselt 4-aastane kogemus tarkvaraarendajana
    • Rakendusliideste integreerimise oskus
    • Varasem kogemus NoSQL (eelistatavalt graafipõhiste, nt Neo4j) ja SQL tüüpi andmebaasidega
    • Arendamisoskus Javas ja/või Javascriptis
    • Tuttavad on erinevad backend ja/või frontend raamistikud
    • Automaatsete testide kirjutamise ja testimispõhise arendamise kogemus
    • Oskus tarkvaraarenduste kavandamiseks ja mõistmiseks
    • Koodibaasi refaktoreerimise ja haldamise kogemus
    • Agiilsete arendusmeetoditega kokkupuude või teadmine – DevOps, Scrum
    • Suurprojektides osalemise kogemus
    • Hea suhtlemis ja eneseväljendusoskus
    • Viimasesse vooru pääsenul valmisolekut taustakontrolli läbimiseks ja sobivus riigisaladuse juurdepääsuloa väljastamiseks
  • Kasuks tuleb

    • Kogemus suurandmete analüüsimise ja visualiseerimise lahenduste arendamisega
    • Full-stack arenduse oskus (muul juhul backend või frontend arenduse oskused ja teadmised)
    • Teenusepõhise arendamise ja haldamise kompetents
    • Asünkroonse sündmustepõhise tarkvaraarenduse teostamise kogemus
    • Graafipõhiste stack`ide tundmise kogemus (nt GRAND-stack)
    • Riigisaladusele juurdepääsuloa olemasolu
  • Omalt poolt pakume

    • Stabiilse töösuhte ja sissetuleku
    • Professionaalse ja kokkuhoidva meeskonna
    • Tipptasemel koolitusi nii Eestis kui välismaal
    • Sportimisvõimalusi Sinu eelistatud spordiklubis
    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Kvartalis ühe lisa vaba päeva
    • Vaktsineerimise võimalust ning eeldame konkursi võitjalt valmisolekut valktsineerimiseks
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Kokkuleppel

  • Kandideerimise tähtaeg

    28.05.2021

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe Värbamiskeskus / Siim Jürise / Tel: 5782 2349 / E-post: siim.jurise@kra.ee

  • Lohista failid siia või