vk Kra pilt
2. jalaväebrigaad tagalapataljon

Tagalapataljon on Võrus Taara sõjaväelinnakus paiknev 2. jalaväebrigaadi allüksus, mille põhiülesanne on rahuaja administratiivne ja tagalatoetus. Sõjaaja ülesanne on reservüksuste formeerimise ettevalmistamine ja läbiviimine.

LAOHOIDJA

  • Asukoht

    Võru

  • Tööülesanded

    • Mobilisatsioonivarude tehnikalao töö korraldamine
    • Tehnika tellimine ja vastuvõtt
    • Sõidukite parkimine
    • Varustuse komplekteerimine ja väljastamine
  • Nõudmised kandidaadile

    • Eesti Vabariigi kodanik
    • Kesk- või kutseharidus
    • Oskad heal tasemel kasutada MS Office tarkvara
    • Valmisolek taustakontrolliks
  • Kasuks tuleb

    • Laopidaja kutsestandard
    • BE-, C- ja CE- kategooria mootorsõiduki load
    • Tõstukijuhi load
    • Eelnev töökogemus Kaitseväes või Kaitseliidus
  • Omalt poolt pakume

    • Stabiilset ja kindlat sissetulekut
    • Kaasaegseid töötingimusi
    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Enese arendamise ja täiendõppe võimalusi
    • Sportimisvõimalusi
  • Tööle asumise aeg

    06.2021

  • Tööaeg

    Täistööaeg, LHP oleva töötaja asendamine

  • Teenistustasu

    1050

  • Kandideerimise tähtaeg

    18.04.2021

  • Lisainformatsioon

    Lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamine

    Töö sisu osas võta ühendust telefonil 717 5831 (Marek Eensalu)

    Tööandja võimaldab vastavalt teenistuslikule vajadusele vaktsineerimist ning eeldab konkursi võitjalt valmisolekut end vaktsineerida

  • Lohista failid siia või