vk Kra pilt
Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » Laospetsialist
1. jalaväebrigaad tagalapataljon

Tagalapataljon on 1. jalaväebrigaadi koosseisus olev allüksus, mille peamine ülesanne on koolitada ajateenijatest väljaõppinud reservüksuseid. Väljaõpe on väga mitmekülgne ning hõlmab muuhulgas erialasid nagu logistika, transport, tehnika, meditsiin, laomajandus ja toitlustus. Lisaks tagalaerialadele moodustab suure osa õppest jalaväetaktika. Rahuajal toetatakse aasta läbi 1. jalaväebrigaadi staapi, seitset pataljoni ja kolme üksikkompaniid. Vajadusel abistatakse ka tsiviilsektorit nii tehnika, varustuse kui ka väljaõppega.

Laospetsialist

  • Asukoht

    Tapa

  • Tööülesanded

    • teostab varaarvestuslike kandeid materjaliarvestusprogrammis Microsoft Dynamics AX (DAX);
    • vormistab varade maha kandmiseks vajaliku dokumentatsiooni ja korraldab selle menetlust dokumendihaldussüsteemis (DHS) Postipoiss.
  • Nõudmised kandidaadile

    • Keskharidus või erialane haridus;
    • hea eesti keele oskus;
    • heal tasemel arvuti käsitlemisoskus;
    • teadmised laomajandusest;
    • valmisolek taustakontrolliks (kui kandidaat osutub valituks viimasesse hindamisvooru).
  • Omalt poolt pakume

    • 35-päevast puhkust;
    • stabiilset ja kindlat sissetulekut;
    • tööalaseid koolitusi ja koolituskulude hüvitamist;
    • tasuta transporti (Tamsalu, Rakvere, Tallinn).
  • Tööle asumise aeg

    Mai 2021

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    1250 eurot bruto

  • Kandideerimise tähtaeg

    16.04.2021

  • Lisainformatsioon

    • Töölepinguline ametikoht
    • Lapsehoolduspuhkuse asendaja

    • Tööandja võimaldab vastavalt teenistuslikule vajadusele vaktsineerimist ning eeldab konkursi võitjalt valmisolekut end vaktsineerida.

    • Dokumendid palume esitada hiljemalt 16.04.2021 Kaitseväe värbamiskeskuse kodulehe vahendusel (https://www.elukutse.ee/) või e-postiga madis.laanesoo@kra.ee

  • Lohista failid siia või