Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » LASKEVAHENDITE GRUPI OHUTUSALLOHVITSER
Toetuse väejuhatus

Toetuse väejuhatus on Kaitseväe struktuuriüksus, mille missioon on tagada Eesti Kaitseväe võitlusvalmidus ja jätkusuutlikkus. Toetuse väejuhatus tegeleb Kaitseväe varustamisega, teenindab kogu  Kaitseväge raamatupidamises ja viib läbi ajateenijate väljaõpet. Toetuse väejuhatuse ülesanne on Kaitseväe varustuse ja tehnika hooldus. Muuhulgas korraldab toetuse väejuhatus meditsiiniteenuse pakkumist Kaitseväes ja teeb meditsiinialast väljaõpet sõduritele.

LASKEVAHENDITE GRUPI OHUTUSALLOHVITSER

  • Auaste

    n-vbl – vbl ja vbl – v-vbl

  • Asukoht

    Kuusalu vald

  • Tööülesanded

    • Toetada harjutusväljade teenistuse KV keskpolügooni laskevahendite grupi ülemat tema haldusalasse antud laskevahendite ladustamisel, töökorras hoidmisel ning erinevate struktuuriüksuste ja -allüksuste väljaõppel
  • Nõudmised kandidaadile

    • Vähemalt nooremveebli auastet (läbitud vanemallohvitseride kursus VAPK/VABK)
    • Vähemalt keskharidust
    • Eesti keele oskust kõrgtasemel ja soovitatavalt inglise keele oskust kesktasemel
    • Teenistuskohustuste täitmiseks vajaliku kontoritarkvara (Microsoft Office programmid, Word, Excel, PowerPoint) ja andmebaaside kasutamise oskust
    • B- ja C-kategooria autojuhilubade olemasolu
    • Valmisolekut taustakontrolli läbimiseks ja sobivust riigisaladuse juurdepääsuloa taotlemiseks ning väljastamiseks
  • Kasuks tuleb

    • Varasem teenistuskogemus sellisel ametikohal, kus teenistusülesannete hulka on kuulunud lahinglaskmiste planeerimine ja läbiviimine
  • Omalt poolt pakume

    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet koos stabiilse sissetulekuga
    • Suurepäraseid sportimisvõimalusi (jõusaal, ujumine, ringtreeningud jne)
    • Arenguvõimalusi ning erialaseid täienduskoolitusi
    • Meeldivat ja kokkuhoidvat meeskonda
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk 1500-1600 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    15.07.2020

  • Lisainformatsioon

    • Tegemist on tegevväelase ametikohaga

    Kaitseväe värbamiskeskus / Ly Joakit / Tel: 5309 9273 / E-post: ly.joakit@kra.ee

  • Lohista failid siia või