Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » LENNUKI PLZ M28 PILOOT
Lennubaas

Lennubaas on 1997. aastal loodud õhuväe koosseisu kuuluv taktikaline üksus. Tänu tipptehnoloogilisele varustusele on Ämari lennubaas moodsaim Baltimaades ja saab vastu võtta suuremõõdulisi sõjaväe- ja tsiviillennukeid. Lennubaas teeb aktiivset koostööd liitlasvägedega ja osaleb rahvusvahelistel sõjalistel õppustel.

LENNUKI PLZ M28 PILOOT

  • Auaste

    Minimaalselt nooremleitnanti auastet (selle puudumisel väljaõpe kohapeal)

  • Asukoht

    Ämari

  • Tööülesanded

    • Lennata lennuki meeskonnas vastavalt oma väljaõppele
    • Osaleda üksuse planeerimisprotsessis
    • Aidata tagada ohutu ja turvaline töökeskkond
    • Planeerida ja viia läbi koolitusi vastavalt oma pädevusele
  • Nõudmised kandidaadile

    • Eesti kodakondsus
    • Läbitud ajateenistus (v.a isikutel kes on vanemad kui 27 eluaastat või naissoost)
    • Minimaalselt nooremleitnandi auaste (selle puudumisel väljaõpe kohapeal)
    • Kõrgharidus
    • Õhuväe poolt aktsepteeritud ametipiloodi koolitust või ametipiloodi koolituse lõpetamist 2021. aasta jooksul
    • Vähemalt 160 lennutundi mootoriga õhusõidukil
    • Eesti keele oskust kõrgtasemel, inglise keele oskust vähemalt ICAO lennunduse inglise keele tasemel 4
    • Õppimishuvi, initsiatiivi, koostöövalmidust ja pingetaluvust
    • Tegevväelase tervise- ja füüsilise ettevalmistuse nõuetele vastavust
    • Valmisolek taustakontrolliks vastavalt Kaitseväe korralduse seaduse §413 – 4110 (kui kandidaat osutub valituks viimasesse hindamisvooru)
  • Kasuks tuleb

    • Riigisaladusele juurdepääsuloa ja NATO välisteabe sertifikaadi olemasolu
  • Omalt poolt pakume

    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Stabiilset ja kindlat sissetulekut
    • Suurepäraseid sportimisvõimalusi
    • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet
    • Rahvusvahelist töökeskonda
    • Tasuta esmast arstiabi ja hambaarsti teenuste kasutamist
    • Tasuta transporti suunal Tallinn-Ämari-Tallinn
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg, E-N 8.15-17.00 ja R 8.15-15.45.

  • Teenistustasu

    1950-2050 eurot (bruto)

  • Kandideerimise tähtaeg

    22.05.2021

  • Lisainformatsioon

    Andrus Kahr/5300 7101/andrus.kahr@kra.ee

    Tööandja võimaldab vastavalt teenistuslikule vajadusele vaktsineerimist ning eeldab konkursi võitjalt valmisolekut end vaktsineerida

Kandideerimisprotsess
Teatad Meiele Soovist asuda Tegevteenistusse
Kandideerid Konkursil Vötad ühendust meie värbajaga Liitud tööotsijate andmebaasiga
Hindame sinu vastavust nõuetele ja sobivust ametikohale
Tööintervjuu värbamiskeskuses või kaitseväes Isiku-ja kandideerimis-dokumenide kontroll Kaitseväe arstlik komisjon Füüsilise ettevalmistuse hindamine kaitseväes
anname sulle teada konkursi tulemused
Osud valituks ja asud teenistusse Eitava vastuse korral jäävad sinu nõusolekul su andmed meie andmebaasi
  • Lohista failid siia või