Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » LINUX TEENUSEADMINISTRAATOR
KÜBERVÄEJUHATUS

Kaitseväe juhatajale otse alluva küberväejuhatuse põhiülesanne on nii sõja kui ka rahuajal kogu Kaitseväe strateegilise side korraldamine ja infotehnoloogiline toetamine ning kõrgemate staapide töökeskkonna loomine ja haldamine. Juhtida ja koordineerida küber- ja juhtimistoetuse alaste võimete arendamist ja korraldada küberrelvaliigi väljaõpet. Küberväejuhatuses õpetatakse välja sõjaaja- ja reservüksused, mille oskustele tugineb kriisi korral kogu Kaitseväe strateegiline side ja infotehnoloogia toimimine. Lisaks kuulub küberväejuhatuse koosseisu strateegilise kommunikatsiooni keskus, kellel on oluline roll Kaitseväes toimuva kajastamisel.

LINUX TEENUSEADMINISTRAATOR

  • Asukoht

    Tallinn

  • Tööülesanded

    Kas Sind köidavad Linux, DevOps, veebiteenused, projektijuhtimine?
    Oled aus, avatud ja tiimimängija?

    • Linux veebiserverite ja neil põhinevate teenuste (SQL, veebiserverid, PHP, CMS süsteemid jms) administreerimine, seadistamine, monitoorimine ja haldamine
    • DevOps protsesside väljatöötamine ja juurutamine
    • IT haldusega seotud projektides osalemine ja juhtimine
  • Nõudmised kandidaadile

    • IT-alal vähemalt kutsekeskharidus
    • Linux veebi/rakendusserverite administreerimisel vähemalt kaheaastane töökogemus
    • Inglise keele B1 tase
    • Valmisolek taustakontrolli läbimiseks ja riigisaladusele juurdepääsuloa taotlemiseks
  • Kasuks tuleb

    • Riigisaladusele juurdepääsuloa olemasolu
    • Teenistuskogemus Kaitseväes või Kaitseliidus
    • DevOps teadmised ja kogemused
    • Projektijuhtimise kogemus
    • Teadmised ITIL ja ISKE metoodikatest
  • Omalt poolt pakume

    • Võimalus panustada Eesti riigikaitsesse
    • Kindla ja stabiilse töösuhte
    • Tipptasemel koolitused nii Eestis kui välismaal
    • Head sportimisvõimalused
    • 35 põhipuhkuse päeva aastas
    • Kvartalis ühe vaba päeva lisaks
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg, kaugtöö võimalus

  • Teenistustasu

    2100 - 2600 eurot

  • Kandideerimise tähtaeg

    02.07.2021

  • Lisainformatsioon

    Tööandja võimaldab vaktsineerimist ning eeldab konkursi võitjalt valmisolekut lasta end vaktsineerida.

    Tegemist on töölepingulise ametipositsiooniga (ei pea asuma Kaitseväe tegevteenistusse).

    Kaitseväe Värbamiskeskus / Siim Jürise / Tel: 5782 2349 / E-post: siim.jurise@kra.ee

  • Lohista failid siia või