Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » Meditsiinikeskuse ülem
Lennubaas

Lennubaas on 1997. aastal loodud õhuväe koosseisu kuuluv taktikaline üksus. Tänu tipptehnoloogilisele varustusele on Ämari lennubaas moodsaim Baltimaades ja saab vastu võtta suuremõõdulisi sõjaväe- ja tsiviillennukeid. Lennubaas teeb aktiivset koostööd liitlasvägedega ja osaleb rahvusvahelistel sõjalistel õppustel.

Meditsiinikeskuse ülem

  • Asukoht

    Ämari

  • Tööülesanded

    • Korraldada ja kontrollida üksuse tööd
    • Koostada üksuse arenguplaani ja eelarvet
    • Anda ambulatoorset arstiabi
    • Korraldada meeskonnale koolitusi
    • Tagada liitlastele Role 1 meditsiiniline toetus
  • Nõudmised kandidaadile

    • Eesti kodakondsus
    • Kõrgharidus üldarsti erialal või läbitud eriala residentuur
    • Vähemalt ohvitseri II taseme väljaõpe, minimaalselt leitnandi auaste (selle puudumisel väljaõpe kohapeal)
    • Eesti keele oskus kõrgtasemel ja väga hea inglise keele oskus
    • Tegevväelase tervise- ja füüsilise ettevalmistuse nõuetele vastavus
    • Õppimishuvi, initsiatiiv, koostöövalmidus ja pingetaluvus
    • Valmisolek taustakontrolliks vastavalt Kaitseväe korralduse seaduse §412 – 4110 (kui kandidaat osutub valituks viimasesse hindamisvooru)
  • Kasuks tuleb

    • Riigisaladusele juurdepääsuloa ja NATO välisteabe sertifikaadi olemasolu
  • Omalt poolt pakume

    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Stabiilset ja kindlat sissetulekut
    • Suurepäraseid sportimisvõimalusi
    • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet
    • Rahvusvahelist töökeskonda
    • Tasuta esmast arstiabi ja hambaarsti teenuste kasutamist
    • Tasuta transporti suunal Tallinn-Ämari-Tallinn
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg E-N 8.15-17.00 ja R 8.15-15.45. Lisaks täistööajale võimaldame ka osakoormusega tööd.

  • Teenistustasu

    Brutopalk 2600-3600 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    20.08.2020

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe värbamiskeskus / Andrus Kahr / 5300 7101 / andrus.kahr@kra.ee

  • Lohista failid siia või