vk Kra pilt
Merevägi

Merevägi osaleb aktiivselt NATO riikide vahelises koostöös, olles meie liitlaste ja partnerite hulgas tunnustatud miinitõrje asjatundja. Teenistus mereväe laevadel annab võimaluse külastada erinevaid sihtkohti üle maailma, töötada koos teiste riikide mereväelastega ning osaleda õppustel ja harjutustel, mis aitavad mereteid maailmasõjaaegsetest lõhkekehadest ohutumaks muuta.

MOTORIST

  • Asukoht

    Tallinn

  • Tööülesanded

    • Laeva masinate hoolduse ja remondi teostamine
    • Osaled sadamas ja merel laeva vahiteenistuses
  • Nõudmised kandidaadile

    • Keskharidust ning motoristi või lukksepa erialast koolitust
    • Teadmisi ja kogemusi tööks mehaanikavaldkonnast
    • Läbitud ajateenistust
    • Head eesti ning inglise keele valdamist
    • Head füüsilist vormi
    • Valmisolekut taustakontrolliks
  • Omalt poolt pakume

    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Sõbralikku ja kokkuhoidvat meeskonda
    • Suurepäraseid sportimisvõimalusi füüsilise võimekuse arendamiseks
    • Tasuta arstiabi ja hambaarsti teenuste kasutamist
    • Arenguvõimalusi ning erialaseid täienduskoolitusi
    • Välisriikide külastamise võimalust, mis annab uusi tutvusi, häid mälestusi ja väärt kogemusi
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk al. 1450 EUR kuus + väljaõppetasud

  • Kandideerimise tähtaeg

    18.10.2020

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe värbamiskeskus / Igor Novitski / 5854 4475 / igor.novitski@kra.ee

    Merevägi / n-ltn Daisi Želizko / 53849086 / daisi.zelizko@mil.ee

  • Lohista failid siia või