vk Kra pilt
Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » Õde (tegevväelane)
2. jalaväebrigaad tagalapataljon

Tagalapataljon on Võrus Taara sõjaväelinnakus paiknev 2. jalaväebrigaadi allüksus, mille põhiülesanne on rahuaja administratiivne ja tagalatoetus. Sõjaaja ülesanne on reservüksuste formeerimise ettevalmistamine ja läbiviimine.

Õde (tegevväelane)

  • Auaste

    vanemveebel

  • Asukoht

    Võru

  • Tööülesanded

    • Tervishoiuteenuse osutamine õe pädevustasemel meditsiinikeskuses, väliõppustel ja –harjutustel
    • Meditsiinialase väljaõppe läbiviimine ajateenijatele ja tegevväelastele
  • Nõudmised kandidaadile

    • Eesti keele oskuse tase B2
    • Erialane kõrgharidus
    • Arvuti kasutamise oskus (Word, Excel)
    • Inglise keele oskuse tase A2
    • Vastavus tegevväelase füüsilise ettevalmistuse ning –tervisenõuetele
    • Valmisolek allohvitseri sõjaväelise väljaõppe II astme läbimiseks (KVA sõjameditsiini kursused)
  • Omalt poolt pakume

    • Kaasaegseid töötingimusi
    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Stabiilset ja kindlat sissetulekut
    • Enese arendamise ja täiendõppe võimalusi
    • Tasuta sportimisvõimalusi
    • Tasuta esmast arstiabi ja hambaarsti teenuste kasutamist
  • Tööle asumise aeg

    Kokkuleppel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    1850€ bruto

  • Kandideerimise tähtaeg

    25.04.2021

  • Lisainformatsioon

    • Hanno Mölder, meditsiinikeskuse ülem, 5059946, hanno.molder@mil.ee
    • Tegevväelase ametikoht
    • Tööandja võimaldab vastavalt teenistuslikule vajadusele vaktsineerimist ning eeldab konkursi võitjalt valmisolekut end vaktsineerida

  • Lohista failid siia või