Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » OPERATIIV- JA VÄLJAÕPPE OHVITSER
Õhuseiredivisjon

Eesti õhuvägi kontrollib riigi õhuruumi ning tagab koostöös liitlastega õhukaitse. Ämaris asuva õhuseiredivisjoni põhiülesanneteks on Eesti Vabariigi õhuruumi puutumatuse järelevalve, Eesti õhuruumis ja selle lähiümbruses lendavate objektide avastamine ja identifitseerimine ning osalemine NATO õhukaitsesüsteemis.

OPERATIIV- JA VÄLJAÕPPE OHVITSER

  • Auaste

    Minimaalselt leitnanti auastet (selle puudumisel väljaõpe kohapeal)

  • Asukoht

    Ämari

  • Tööülesanded

    • Operatiiv- ja väljaõppealase töö korraldamine
    • Üksuse eelarve haldamine
    • Üksuse täiend- ja väljaõppealase tegevuse haldamine
    • Õppuste, õppekogunemiste ja harjutuste planeerimine ja läbiviimine
    • Valdkondlike dokumentide väljatöötamine ja kaasajastamine
  • Nõudmised kandidaadile

    OOTAME SINULT

    • Kõrgharidust
    • Eesti ja inglise keele oskust kõrgtasemel
    • Minimaalselt leitnandi auastet (selle puudumisel väljaõpe kohapeal)
    • Avatud mõtlemist ja tahet arendada ennast ning organisatsiooni
    • Valmisolekut end vaktsineerida. Tööandja võimaldab vastavalt teenistuslikule vajadusele vaktsineerimist ning eeldab seda konkursi võitjalt

    NÕUDED TEENISTUSSE ASUMISEKS

    • Eesti kodakondsus
    • Läbitud ajateenistus (v.a isikud kes on vanemad kui 27 eluaastat või naissoost)
    • Tegevväelase tervise- ja füüsilise ettevalmistuse nõuetele vastavust
    • Valmisolek taustakontrolliks vastavalt Kaitseväe korralduse seaduse § 413 – 4110
  • Omalt poolt pakume

    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Stabiilset ja kindlat sissetulekut
    • Suurepäraseid sportimisvõimalusi
    • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet
    • Rahvusvahelist töökeskonda
    • Tasuta esmast arstiabi ja hambaarsti teenuste kasutamist
    • Tasuta transporti suunal Tallinn-Ämari-Tallinn
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg, E-N 8.15-17.00 ja R 8.15-15.45.

  • Teenistustasu

    1750-2000 eurot (bruto)

  • Kandideerimise tähtaeg

    23.06.2021

  • Lisainformatsioon

    Andrus Kahr/5300 7101/andrus.kahr@kra.ee

  • Lohista failid siia või