Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » OPERATIIV- JA VÄLJAÕPPEOSAKONNA STAABIOHVITSER
2. jalaväebrigaad

2. jalaväebrigaad on Kaitseväe juhataja vahetus alluvuses olev sõjaväeliselt korraldatud Kaitseväe üksus, mille põhiülesanded on jalaväebrigaadi sõjaliste operatsioonide ning mobilisatsiooni planeerimine ja korraldamine, lisaks üksuste formeerimine oma vastutusalas.

2. jalaväebrigaadi rahuaja koosseisu kuuluvad 2. jalaväebrigaadi staap paiknevusega Luunjas Tartumaal, Kuperjanovi jalaväepataljon ning tagalapataljon paiknevusega Taara sõjaväelinnakus Võrus.

OPERATIIV- JA VÄLJAÕPPEOSAKONNA STAABIOHVITSER

  • Asukoht

    Sirgu küla (Tartumaa)

  • Tööülesanded

    • 2. jalaväebrigaadi väljaõppe ja lahinguvalmiduse ülesannete täitmise planeerimine ja ettevalmistamine
  • Nõudmised kandidaadile

    • Eesti kodakondsus ja vastavus tegevteenistusse astumise nõuetele
    • Ohvitseri sõjaväelise väljaõppe II aste (vähemalt kapteni auaste)
    • Eelnev teenistus kompanii ülemana või pataljoni staabi S-3 ametikohal
    • Inglise keele oskus vähemalt B2 tasemel
    • Valmisolek läbida taustakontroll
    • Hea füüsiline vorm
  • Kasuks tuleb

    • Õppekogunemiste läbiviimise kogemus
    • Riigisaladuse juurdepääsuloa olemasolu
  • Omalt poolt pakume

    • Stabiilset ja kindlat sissetulekut
    • Kaasaegseid töötingimusi
    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Enese arendamise ja täiendõppe võimalusi
    • Sportimisvõimalusi
    • Tasuta esmast arstiabi ja täiendõppe võimalusi
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk 2300-2400 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    30.09.2020

  • Lisainformatsioon

    Tegemist on tegevväelase ametikohaga!

    Kaitseväe värbamiskeskus / Heigo Tasuja / Tel: 5684 4840 / E-post: heigo.tasuja@kra.ee

  • Lohista failid siia või