Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » Õppekorraldusspetsialist
Kaitseväe Akadeemia

Kaitseväe Akadeemia (KVA) on rakenduskõrgkool, mis annab sõjaväelist kutse- ja kõrgharidust ning toetab teadus- ja arendustegevuse kaudu Eesti riigikaitset.

Õppekorraldusspetsialist

  • Asukoht

    Tartu

  • Tööülesanded

    • koostada KVA kõrgharidusõppe õppuritele tunniplaane
    • planeerida õppeklasse ja koostada nende kasutusgraafik
    • koostada taotlusi ja käsunduslepinguid kõrgharidusõppe õppetöö (sh uurimistööde juhendamine retsenseerimine, komisjonide töösse kaasamine) läbiviimiseks
    • korraldada plagiaadituvastussüsteemi kasutamist
    • osaleda uute õppurite kõrgharidusõppesse vastuvõtmises
    • koguda töövaldkonnaga seotud tegevusnäitajaid ja esitada aruandeid
  • Nõudmised kandidaadile

    • kõrgharidus
    • väga hea eesti keele oskus kirjas ja kõnes
    • inglise keele oskus vähemalt tasemel B1 ametisõnavara valdamisega
    • väga hea arvutioskus (teksti- ja tabeltöötlusprogrammide kasutamise oskus)
    • hea analüüsi- ja organiseerimisvõime
    • hea koostöö- ja suhtlusoskus
    • korrektsus ja täpsus
    • iseseisvus
    • valmisolek taustakontrolliks Kaitseväe korralduse seaduse § 413–4110
  • Omalt poolt pakume

    • 35-päevast puhkust
    • stabiilset ja kindlat sissetulekut
    • arenguvõimalusi ja täiendusõpet
    • rutiinivaba tööd ja toredat kollektiivi
    • sportimisvõimalusi
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    1200 eurot (katseajal 1100 eurot)

  • Kandideerimise tähtaeg

    20.04.2021

  • Lisainformatsioon

    Tööandja võimaldab vastavalt teenistuslikule vajadusele vaktsineerimist ning eeldab konkursi võitjalt valmisolekut end vaktsineerida.

    Täpsemat teavet kandidaadile esitatavate nõuete ja konkursi kohta saab kol-ltn Arno Kruusmannilt (arno.kruusmann@mil.ee, tel 717 6302 või 5919 3039).

  • Lohista failid siia või