Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » RADARPOSTI LASKUR-TEHNIK
Õhuseiredivisjon

Eesti õhuvägi kontrollib riigi õhuruumi ning tagab koostöös liitlastega õhukaitse. Ämaris asuva õhuseiredivisjoni põhiülesanneteks on Eesti Vabariigi õhuruumi puutumatuse järelevalve, Eesti õhuruumis ja selle lähiümbruses lendavate objektide avastamine ja identifitseerimine ning osalemine NATO õhukaitsesüsteemis.

RADARPOSTI LASKUR-TEHNIK

  • Asukoht

    Laiuse, Jõgeva vald

  • Tööülesanded

    • Kaitsta radarposti ja teostada valvet
    • Registreerida vahejuhtumid
    • Hooldada seiresüsteemi meeskonna osana
    • Viia läbi väljaõpet ja osaleda väljaõppes
  • Nõudmised kandidaadile

    • Eesti kodakondsus ja läbitud ajateenistus (va. naissoost isikud või vanem kui 27 eluaastat)
    • Vähemalt keskharidus ja tehniline taip
    • Vähemalt B-kategooria juhilubade olemasolu
    • Allohvitseri I taseme väljaõpe, minimaalselt nooremseersandi auaste (puudumisel väljaõpe kohapeal)
    • Eesti keele oskus kõrgtasemel ja väga hea inglise keele oskus (töötamine kakskeelses keskkonnas)
    • Tegevväelase tervise- ja füüsilise ettevalmistuse nõuetele vastavus
    • Õppimishuvi, initsiatiiv, koostöövalmidus ja pingetaluvus
    • Valmisolek taustakontrolliks vastavalt Kaitseväe korralduse seaduse §413 – 4110 (kui kandidaat osutub valituks viimasesse hindamisvooru)
  • Kasuks tuleb

    • Riigisaladusele juurdepääsuloa ja NATO välisteabe sertifikaadi olemasolu
    • Eriharidus ja töökogemus tehnika valdkonnas
    • C-kategooria juhilubade olemasolu
  • Omalt poolt pakume

    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Stabiilset ja kindlat sissetulekut
    • Suurepäraseid sportimisvõimalusi
    • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet
    • Rahvusvahelist töökeskonda
    • Tasuta esmast arstiabi ja hambaarsti teenuste kasutamist
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg väljaõppe perioodil E-N 8.15-17.00 ja R 8.15-15.45, pärast väljaõpet peamiselt 24h vahetused

  • Teenistustasu

    Brutopalk 1150-1250 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    27.08.2020

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe värbamiskeskus / Andrus Kahr / 5300 7101 / andrus.kahr@kra.ee

  • Lohista failid siia või