Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » RADARPOSTI OPERATIIVOHVITSER
Õhuseiredivisjon

Eesti õhuvägi kontrollib riigi õhuruumi ning tagab koostöös liitlastega õhukaitse. Ämaris asuva õhuseiredivisjoni põhiülesanneteks on Eesti Vabariigi õhuruumi puutumatuse järelevalve, Eesti õhuruumis ja selle lähiümbruses lendavate objektide avastamine ja identifitseerimine ning osalemine NATO õhukaitsesüsteemis.

RADARPOSTI OPERATIIVOHVITSER

  • Asukoht

    Kellavere või Laiuse

  • Tööülesanded

    • Viia läbi sõjalist ja erialast väljaõpet
    • Korraldada radari hooldust ja remonti
    • Planeerida eelarvet
    • Hankida varuosad ja hallata varuosade ladu
    • Planeerida ja esitada isikkoosseisu tööaeg
  • Nõudmised kandidaadile

    • Eesti kodakondsus
    • Ohvitseri I taseme väljaõpe, minimaalselt nooremleitnandi auaste
    • Eesti keele oskus kõrgtasemel, väga head inglise keele oskus
    • Tegevväelase tervise- ja füüsilise ettevalmistuse nõuetele vastavus
    • Õppimishuvi, initsiatiiv, koostöövalmidus ja pingetaluvus
    • B-kategooria juhilubade olemasolu
    • Valmisolek taustakontrolliks vastavalt Kaitseväe korralduse §413 – 4110 (kui kandidaat osutub valituks viimasesse hindamisvooru)
  • Kasuks tuleb

    • Riigisaladusele juurdepääsuloa ja NATO välisteabe sertifikaadi olemasolu
    • C ja CE-kategooria juhtimisõigus
    • Kõrgharidus raadiotehnilisel, infokommunikatsioonitehnoloogia, telekommunikatsiooni või elektroonika erialal
    • Hea tehniline taip
  • Omalt poolt pakume

    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Stabiilset ja kindlat sissetulekut
    • Suurepäraseid sportimisvõimalusi
    • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet
    • Rahvusvahelist töökeskkonda
    • Tasuta esmast arstiabi ja hambaarsti teenuste kasutamist
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg E-N 8.15-17.00 ja R 8.15-15.45

  • Teenistustasu

    Brutopalk 1600-1700 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    19.08.2020

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe värbamiskeskus / Andrus Kahr / 5300 7101 / andrus.kahr@kra.ee

  • Lohista failid siia või