vk Kra pilt
Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » Sidetöökoja ülem
Toetuse väejuhatus

Toetuse väejuhatus on Kaitseväe struktuuriüksus, mille missioon on tagada Eesti Kaitseväe võitlusvalmidus ja jätkusuutlikkus. Toetuse väejuhatus tegeleb Kaitseväe varustamisega, teenindab kogu  Kaitseväge raamatupidamises ja viib läbi ajateenijate väljaõpet. Toetuse väejuhatuse ülesanne on Kaitseväe varustuse ja tehnika hooldus. Muuhulgas korraldab toetuse väejuhatus meditsiiniteenuse pakkumist Kaitseväes ja teeb meditsiinialast väljaõpet sõduritele.

Sidetöökoja ülem

  • Auaste

    nooremveebel

  • Asukoht

    Tallinn

  • Tööülesanded

    • Sidetöökoja tegevuse juhtimine ning vajalike ressursside tagamine tööde teostamiseks.
    • Remonditava tehnika liikumise koordineerimine töökoja ning Kaitseväe üksuste vahel.
    • Tallinna sidetöökojale antud ülesannete ja kohustuste täitmise korraldamine.
    • Taktikalise side- ja IKT seadmete ning vahendite töökorrasolekukontrolli, kvaliteedikontrolli, hoolduse, remondi ja installatsioonitööde teostamise korraldamine
    • Prototüüp sidelahenduste väljatöötamise protsessi korraldamine õpituvastuste rakendamiseks lõppkasutaja tagasiside põhjal
    • Erialase väljaõppe korraldamine erialakursustele või praktikale suunatud ajateenijatele ja tegevväelastele

  • Nõudmised kandidaadile

    • Vähemalt nooremveebli auastet (läbitud vanemallohvitseride kursus VAPK/VABK)
    • Eesti keele oskust kõrgtasemel ja inglise keele oskust kesktasemel
    • Teenistuskohustuste täitmiseks vajaliku kontoritarkvara ja andmebaaside kasutamise oskust
    • B-kategooria autojuhilubade olemasolu
    • Valmisolekut taustakontrolli läbimiseks ja sobivust riigisaladuse juurdepääsuloa taotlemiseks ning väljastamiseks

  • Kasuks tuleb

    • Eelnev juhtimisalane kogemus
    • Läbitud SVABK
    • Erialane (elektroonika, sidetehnika, telekommunikatsioon, IT, nõrkvoolusüsteemid, elektri, autoelektri/diagnostika, automaatika) kutsekeskharidus või kõrgharidus
    • Erialase hariduse puudumisel valmidus õppima asumiseks
    • Varasem teenistuskogemus sellisel ametikohal, kus teenistusülesannete hulka on kuulunud tehniliste süsteemidele elutsükli toe pakkumine
    • MAS AX käitlemise oskus

  • Omalt poolt pakume

    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet koos stabiilse sissetulekuga
    • Suurepäraseid sportimisvõimalusi (jõusaal, ujumine, ringtreeningud)
    • Huvitavat ja vaheldusrikast teenistust
    • Arenguvõimalusi ning erialaseid täienduskoolitusi
    • Sõbralikku ja kokkuhoidvat meeskonda
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk 1850 eurot kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    31.01.2021

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe värbamiskeskus / Ly Joakit / Tel: 5309 9273 / E-post: ly.joakit@kra.ee

  • Lohista failid siia või