vk Kra pilt
Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » SOTSIAALTÖÖTAJA
Toetuse väejuhatus

Toetuse väejuhatus on Kaitseväe struktuuriüksus, mille missioon on tagada Eesti Kaitseväe võitlusvalmidus ja jätkusuutlikkus. Toetuse väejuhatus tegeleb Kaitseväe varustamisega, teenindab kogu  Kaitseväge raamatupidamises ja viib läbi ajateenijate väljaõpet. Toetuse väejuhatuse ülesanne on Kaitseväe varustuse ja tehnika hooldus. Muuhulgas korraldab toetuse väejuhatus meditsiiniteenuse pakkumist Kaitseväes ja teeb meditsiinialast väljaõpet sõduritele.

SOTSIAALTÖÖTAJA

  • Asukoht

    Tallinn

  • Tööülesanded

    • Kaitseväelaste (k.a ajateenijad) sotsiaalvaldkonnaalase toetustegevuse korraldamine ja läbiviimine erinevates üksustes nii Tallinnas kui väljaspool Tallinna
    • Sotsiaalvaldkonnaalaste uuringute, koolitus- ja arendustegevuse, andmekogudega seonduva tegevuse, väljaõppesüsteemi ning sotsiaalprogrammide korraldamine ja läbiviimine Kaitseväes
  • Nõudmised kandidaadile

    • Rakenduslik kõrgharidus või bakalaureusekraad sotsiaaltöö erialal. Lisaks eri-, kutse- ja ametialane enesetäiendamine
    • Erialane töökogemus (sotsiaaltöö) vähemalt 3 aastat
    • Head oskused dokumendihaldusest
    • Eesti keele oskus kõrgtasemel ja vene keele oskus suhtlustasandil
    • Ühe lisa võõrkeele (inglise keele, saksa keele) oskus erialavaldkonna informatsiooni töötlemiseks
    • Valmisolekut taustakontrolli läbimiseks
  • Kasuks tuleb

    • Ajateenistuse või SBK läbimine
    • Eelnev kokkupuude Kaitseväe ja Kaitseliiduga
    • Magistrikraadi omandamine või omamine
  • Omalt poolt pakume

    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Stabiilset sissetulekut
    • Suurepäraseid sportimisvõimalusi (jõusaal, ujumine, ringtreeningud jne)
    • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet
    • Arenguvõimalusi ning erialaseid täienduskoolitusi
    • Meeldivat ja kokkuhoidvat meeskonda
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel või osapoolte kokkuleppel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk 1350 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    09.11.2020

  • Lisainformatsioon

    • Kandideerijatel palume esitada motiveeritud sooviavaldus, mis sisaldab arusaama oma teadmiste ja kogemuste edukast rakendamisest pakutaval ametikohal, elulookirjeldus (CV) koos varasemate tööülesannete kirjeldusega ning essee teemal „ Sotsiaaltöötaja roll Eesti Kaitseväes ajateenijate väljalangevuse vähendajana ja kaitseväelaste lahingvalmiduse toetajana“ hiljemalt 09.11.2020.

    Kaitseväe värbamiskeskus / Ly Joakit / Tel: 5309 9273 / E-post: ly.joakit@kra.ee
    Sotsiaalteenistuse juhataja Pille Priilinn-Türk / Tel: 508 9135 /E-post: pille.priilinn-turk@mil.ee

  • Lohista failid siia või