Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » STRATEEGIA JA INNOVATSIOONI ÕPPETOOLI JUHATAJA
Kaitseväe Akadeemia

Kaitseväe Akadeemia (KVA) on rakenduskõrgkool, mis annab sõjaväelist kutse- ja kõrgharidust ning toetab teadus- ja arendustegevuse kaudu Eesti riigikaitset.

STRATEEGIA JA INNOVATSIOONI ÕPPETOOLI JUHATAJA

  • Asukoht

    Tartu

  • Tööülesanded

    • Õppetooli töö korraldamine, arendamine ning isikkoosseisu juhtimine
    • Õppetöö ja õppemetoodilise töö korraldamine ja läbiviimine
    • Valdkondlik arendustegevus, sh riigisisene ja rahvusvaheline koostöö ning õppurite uurimistööde juhendamine
    • Teadustegevuses, sh teadusprojektides osalemine ning nendesse kaasatud õppejõudude ja õppurite juhendamine
    • Õppeosakonna ja akadeemia arengusse panustamine
  • Nõudmised kandidaadile

    • Vähemalt viieaastane juhtimiskogemus
    • Vähemalt magistrikraad (soovituslikult julgeolekupoliitika, tehnoloogia/innovatsiooni, sõjaajaloo või õigusteaduse valdkonnas)
    • Inglise keele oskus vähemalt tasemel B2
    • Vähemalt viieaastane töö- või teenistuskogemus riigikaitse, julgeoleku- või kaitsepoliitikaga seotud valdkonnas
    • Vähemalt viieaastane pedagoogilise töö kogemus kõrgkoolis, sh bakalaureuse- ja magistritööde juhendamine
    • Vähemalt kaheaastane uurimis-, arendus- ja/või teadustöö kogemus
    • Riigisaladusele juurdepääsu luba (taotletakse tööle asumisel)
  • Kasuks tuleb

    • Teadus- või arendusprojektidele toetuste taotlemise ja projektide täitmise kogemus
    • Osalemine rahvusvahelistes koostööprojektides
    • Osalemine riigikaitsega seotud teadus- ja arendusprojektides
  • Omalt poolt pakume

    • Rutiinivaba tööd ja toredat kollektiivi
    • Osalemist riiklikult rahastatud kaitsevaldkonna teadusprojektides, sh rahvusvahelised projektid
    • Sõjaväelist ja didaktilist täiendusõpet ning erialase enesetäiendamise võimalusi
    • Sportimisvõimalusi
    • Stabiilset ja kindlat sissetulekut
    • 35-päevast puhkust
  • Tööle asumise aeg

    01.08.2021

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    2600 eurot (katseajal 2500 eurot)

  • Kandideerimise tähtaeg

    16.05.2021

  • Lisainformatsioon

    • elulookirjeldus, sh loetelu õppetegevusest, juhendatud uurimistöödest, publikatsioonidest, osaletud või juhitud teadusprojektidest ning rahvusvahelisest koostööst
    • motivatsioonikiri
    • haridust tõendavate dokumentide koopiad
    • muud dokumendid, mida kandidaat peab oluliseks

    • Täpsemat infot töö sisu osas annavad Risto Lumilt (risto.lumi@mil.ee, tel 717 6381 või 5918 3591).
    • Tööandja võimaldab vastavalt teenistuslikule vajadusele vaktsineerimist ning eeldab konkursi võitjalt valmisolekut end vaktsineerida.

    Dokumendid edastada madis.laanesoo@kra.ee mitte hiljem kui 16.05.2021

  • Lohista failid siia või