vk Kra pilt
Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » Tarkvaraarendaja
Kaitseväe Akadeemia

Kaitseväe Akadeemia (KVA) on rakenduskõrgkool, mis annab sõjaväelist kutse- ja kõrgharidust ning toetab teadus- ja arendustegevuse kaudu Eesti riigikaitset.

Tarkvaraarendaja

  • Asukoht

    Tartu

  • Tööülesanded

    • toetada IKT-lahenduste ja lähteülesannete väljatöötamist
    • juurutada, rakendada, dokumenteerida ja testida IKT-lahendusi
    • osaleda riiklikus ja organisatsioonisiseses koostöös (sh erialased konverentsid, töörühmad, koolitused ja õppused)
  • Nõudmised kandidaadile

    • kõrg- või rakenduskõrgharidus IT-valdkonnas
    • tarkvaraarenduse ja -halduse tundmine
    • tarkvaraarenduse raamistike ja standardite tundmine
    • ITILi ja ISKE metoodika tundmine ja oskuslik kasutamine
    • erialaseks tööks, sh programmeerimiseks vajalike programmide tundmine
    • vähemalt ühe programmeerimiskeele suurepärane valdamine (nt C/C++/C#, Java, Python, PHP, JavaScript)
    • turvasüsteemidele juurdepääsu kontrolli väljatöötamise ja rakendamise oskus
    • eesti keele oskus kõrgtasemel (C1) ja inglise keele oskus kesktasemel (B2)
    • riigisaladusele juurdepääsu luba (taotletakse tööle asumisel)
    • valmisolek taustakontrolliks Kaitseväe korralduse seaduse § 41³–41¹º alusel
  • Kasuks tuleb

    • töökogemus kübervaldkonnas või infotehnoloogia ja telekommunikatsiooni valdkonnas
    • töökogemus või pädevus riigikaitse valdkonnas
    • võime osaleda uute lahenduste väljatöötamisel ja nende rakendamisel
    • oskus lahendada tööülesandeid iseseisvalt ning kasutada aega tõhusalt
    • analüütiline ja loov tehniline mõtlemine
    • hea koostöövõime ning pinge- ja rutiinitaluvus
    • valmisolek töötada väljaspool ametlikku tööaega
  • Omalt poolt pakume

    • stabiilset ja kindlat sissetulekut
    • arenguvõimalusi ja täiendusõpet
    • sportimisvõimalusi
    • 35-päevast puhkust
    • huvitavat ja riigi kaitsevõimet arendavat tööd
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    1800 eurot (katseajal 1650 eurot)

  • Kandideerimise tähtaeg

    15.03.2021

  • Lisainformatsioon

    KANDIDEERIMISEL OSALEMISEKS NÕUTAVAD DOKUMENDID:

    • CV või elulookirjeldus
    • Motivatsioonikiri
    • Kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad

    Tööle asudes sõlmitakse tähtajaline tööleping üheks aastaks, mida võimalusel pikendatakse.

    Tööandja võimaldab vastavalt teenistuslikule vajadusele vaktsineerimist ning eeldab konkursi võitjalt valmisolekut end vaktsineerida.

    Täpsemat teavet kandidaadile esitatavate nõuete ja konkursi kohta saab KVA rakendusuuringute osakonna operatsioonianalüüsi grupi ülemalt kolonelleitnant Riivo Piirsonilt (riivo.piirson@mil.ee, tel 717 6261).

    Kaitseväe värbamiskeskus / Madis Laanesoo / 5345 1818 / madis.laanesoo@kra.ee

  • Lohista failid siia või