Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » Sotsiaalteaduste lektor
Kaitseväe Akadeemia

Kaitseväe Akadeemia (KVA) on rakenduskõrgkool, mis annab sõjaväelist kutse- ja kõrgharidust ning toetab teadus- ja arendustegevuse kaudu Eesti riigikaitset.

Sotsiaalteaduste lektor

  • Asukoht

    Tartu

  • Tööülesanded

    • Õppetöö korraldamine ja läbiviimine juhtimise, eestvedamise ja organisatsiooniteooria valdkonnas
    • Osalemine eestvedamist ja juhtimist puudutavas teadus- ja arendustegevuses
    • Õppurite uurimistööde juhendamine
  • Nõudmised kandidaadile

    • Põhjalikud teadmised juhtimisest ja eestvedamisest
    • Vähemalt magistrikraad sotsiaalteadustes
    • Inglise keele oskus vähemalt tasemel B2
    • Vähemalt kolmeaastane pedagoogilise töö kogemus kõrgkoolis, sh lõpu- ja magistritööde juhendamine
    • Vähemalt kaheaastane uurimis-, arendus- ja/või teadustöö kogemus
    • Valmisolek taustakontrolliks vastavalt Kaitseväe korralduse seaduse 413 – 4110
  • Kasuks tuleb

    • Huvi eestvedamise ja juhtimise arendamise vastu nii KVA-s kui Kaitseväes tervikuna
    • Teadus- või arendusprojektides osalemise kogemus
    • Osalemine rahvusvahelistes õpetamis- või koostööprojektides
    • Töökogemus või pädevus riigikaitse või sisejulgeoleku valdkonnas
    • Teadmised psühhomeetriast
  • Omalt poolt pakume

    • Rutiinivaba tööd ja toredat kollektiivi
    • Osalemist riiklikult rahastatud kaitsevaldkonna teadusprojektides, sh rahvusvahelised projektid
    • Sõjaväelist ja didaktilist täiendusõpet ning erialase enesetäiendamise võimalusi
    • Sportimisvõimalusi
  • Tööle asumise aeg

    01.08.2021

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk 1700 EUR kuus (katseajal 1600 EUR kuus)

  • Kandideerimise tähtaeg

    09.05.2021

  • Lisainformatsioon

    KANDIDEERIMISEL OSALEMISEKS NÕUTAVAD DOKUMENDID:

    • avaldus KVA ülema nimele
    • elulookirjeldus, sh ülevaade õppetegevusest, juhendatud uurimistöödest, publikatsioonidest, osaletud teadusprojektidest ning rahvusvahelisest koostööst
    • motivatsioonikiri
    • haridust tõendavate dokumentide koopiad
    • muud dokumendid, mida kandidaat peab oluliseks

    OLULINE INFO!

    • Tööandja võimaldab vastavalt teenistuslikule vajadusele vaktsineerimist ning eeldab konkursi võitjalt valmisolekut end vaktsineerida.

    Täpsemat infot töö kohta Martin Mooseselt (martin.mooses1@mil.ee, tel 717 6361 või 5875 6034).

    Dokumendid edastada madis.laanesoo@kra.ee mitte hiljem kui 09.05.2021

    Kaitseväe värbamiskeskus / Madis Laanesoo / 5345 1818 / madis.laanesoo@kra.ee

  • Lohista failid siia või