vk Kra pilt
Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » Tehnik-autojuht
1. jalaväebrigaad tagalapataljon

Tagalapataljon on 1. jalaväebrigaadi koosseisus olev allüksus, mille peamine ülesanne on koolitada ajateenijatest väljaõppinud reservüksuseid. Väljaõpe on väga mitmekülgne ning hõlmab muuhulgas erialasid nagu logistika, transport, tehnika, meditsiin, laomajandus ja toitlustus. Lisaks tagalaerialadele moodustab suure osa õppest jalaväetaktika. Rahuajal toetatakse aasta läbi 1. jalaväebrigaadi staapi, seitset pataljoni ja kolme üksikkompaniid. Vajadusel abistatakse ka tsiviilsektorit nii tehnika, varustuse kui ka väljaõppega.

Tehnik-autojuht

  • Asukoht

    Jõhvi

  • Tööülesanded

    • veokite ja busside defekteerimine ja remont
    • hooldustööde teostamine
    • kaubavedude teostamine
  • Nõudmised kandidaadile

    • erialane haridus (eelnev kogemus sõidukite remonditööde alal)
    • B, C kategooria juhtimisõigus
    • hea eesti keele oskus
    • valmisolek taustakontrolliks (kui kandidaat osutub valituks viimasesse hindamisvooru)
    • tööandja võimaldab vastavalt teenistuslikule vajadusele vaktsineerimist ning eeldab konkursi võitjalt valmisolekut end vaktsineerida.
  • Kasuks tuleb

    • hea koostöövõime, pingetaluvus ja suhtlusoskus
    • töökogemus selles valdkonnas
    • täpsus, korrektsus ja ausus.
  • Omalt poolt pakume

    • tasuta transporti (Rakvere, Tartu – 2 korral nädalas)
    • stabiilset ja kindlat sissetulekut
    • tööalaseid koolitusi ja koolituskulude hüvitamist
    • 35-päevast puhkust
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    1200 eurot

  • Kandideerimise tähtaeg

    07.03.2021

  • Lisainformatsioon

    Dokumendid võib ka edastada madis.laanesoo@kra.ee

    Täpsemat infot töö kohta annab Aivar Sepp, telefon 55527146.

  • Lohista failid siia või