Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » Toitlustuskompleksi spetsialist
Toetuse väejuhatus

Toetuse väejuhatus on Kaitseväe struktuuriüksus, mille missioon on tagada Eesti Kaitseväe võitlusvalmidus ja jätkusuutlikkus. Toetuse väejuhatus tegeleb Kaitseväe varustamisega, teenindab kogu  Kaitseväge raamatupidamises ja viib läbi ajateenijate väljaõpet. Toetuse väejuhatuse ülesanne on Kaitseväe varustuse ja tehnika hooldus. Muuhulgas korraldab toetuse väejuhatus meditsiiniteenuse pakkumist Kaitseväes ja teeb meditsiinialast väljaõpet sõduritele.

Toitlustuskompleksi spetsialist

  • Asukoht

    Tallinn

  • Tööülesanded

    • Toitlustuskompleksis toitlustamise organiseerimine
    • Menüüde ja kalkulatsioonide koostamine
    • Dokumentide menetlemine
    • Toitlustatavate registreerimine ja aruandluse koostamine
    • Inventari haldamine
  • Nõudmised kandidaadile

    • Vähemalt keskharidus
    • Head teadmised toiduhügieenist ja toiduainete käsitlemisest
    • Menüüde koostamise oskus
    • Eesti keele oskus kesktasemel
    • Teenistuskohustuste täitmiseks vajaliku kontoritarkvara (Microsoft Office programmid Word, Excel ja PowerPoint) ja andmebaaside kasutamise oskus
    • Valmisolekut taustakontrolli läbimiseks
  • Kasuks tuleb

    • Inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
    • Programmide BUUM, Elkis, Axapta, Postipoiss kasutamise oskus
    • Eelnev töökogemus erialasel töökohal kaks aast
  • Omalt poolt pakume

    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • 1 vaba päev kvartalis
    • Stabiilset sissetulekut
    • Tasuta sportimisvõimalusi (jõusaal, ujumine, ringtreeningud jne)
    • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet
    • Arenguvõimalusi ning erialaseid täienduskoolitusi
    • Meeldivat ja kokkuhoidvat meeskonda
  • Tööle asumise aeg

    Juuli kuus 2021

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk 1250 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    15.04.2021

  • Lisainformatsioon

    Tegemist on lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamisega

    Tööandja võimaldab vastavalt teenistuslikule vajadusele vaktsineerimist ning eeldab konkursi võitjalt valmisolekut end vaktsineerida

    Kaitseväe värbamiskeskus / Ly Joakit / Tel: 5309 9273 / E-post: ly.joakit@kra.ee

  • Lohista failid siia või