Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » Turundusspetsialist
Kaitseväe Akadeemia

Kaitseväe Akadeemia (KVA) on rakenduskõrgkool, mis annab sõjaväelist kutse- ja kõrgharidust ning toetab teadus- ja arendustegevuse kaudu Eesti riigikaitset.

Turundusspetsialist

  • Asukoht

    Tartu

  • Tööülesanded

    • tutvustada sündmusturunduse kaudu sõjaväelist haridust messidel, koolides, väeosades ja avalikel üritustel üle Eesti ning korraldada lahtiste uste päevi
    • analüüsida ja arendada KVA sündmusturundust ning koolitada KVA töötajaid selles valdkonnas
    • korraldada KVA sündmusturunduse kommunikatsiooni
    • kirjutada KVA tegevusest ning üritustest Kaitseväe ja KVA meediakanalitesse artikleid ja uudiseid
    • koostada sisuturundustooteid ja teavitusmaterjale
    • osaleda KVA meediasündmuste korraldamisel
  • Nõudmised kandidaadile

    • vähemalt bakalaureusekraad ajakirjanduse, kommunikatsiooni, turunduse vms erialal
    • inglise keele oskus vähemalt tasemel B2
    • valmisolek taustakontrolliks Kaitseväe korralduse seaduse § 41³– 41¹º alusel
  • Kasuks tuleb

    • läbitud ajateenistus
    • Adobe kujundusprogrammide kasutamisoskus heal tasemel
    • B-kategooria autojuhiluba
  • Omalt poolt pakume

    • 35-päevast puhkust
    • stabiilset ja kindlat sissetulekut
    • arenguvõimalusi ja täiendusõpet
    • sportimisvõimalusi
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    1500 eurot (katseajal 1350 eurot)

  • Kandideerimise tähtaeg

    16.05.2021

  • Lisainformatsioon

    • Tööandja võimaldab vastavalt teenistuslikule vajadusele vaktsineerimist ning eeldab konkursi võitjalt valmisolekut end vaktsineerida.

    • Täpsemat teavet kandidaadile esitatavate nõuete ja konkursi kohta saab Mari-Liis Päärenilt (mari-liis.paaren@mil.ee, tel 717 6093 või 510 0231).

  • Lohista failid siia või