vk Kra pilt
Mereväe tuukrigrupp

Mereväe laevastiku koosseisus olevasse tuukrigruppi kuuluvad miinituukrid, kelle peamine ülesanne on otsida, identifitseerida ning kahjutuks teha meremiine ja teisi veealuseid lõhkekehi. Mereväe miinituukreid kasutatakse peamiselt olemasolevate koordinaatidega lõhkekehade juurde sukeldumiseks ja nende kahjutuks tegemiseks. Õppuste raames praktiseeritakse ka kindlate otsingualade määramist, mida asutakse kontrollima ning lõhkekehadest puhastama.

Tuuker

  • Asukoht

    Tallinn

  • Tööülesanded

    • Sukeldumisülesannete täitmine kuni 20 m sügavusel (lisaväljaõppe korral kuni 81 m sügavusel)
    • Sukeldumisvarustuse sihipärane kasutamine ja hooldamine
    • EOD ülesannete lahendamine (lisaväljaõppe läbimisel)
    • Parameediku kohuste täitmine (lisaväljaõppe korral)
    • Paadijuhi ülesannete täitmine (lisakoolituse läbimisel)
    • Sukeldumisjuhi ülesanded (sukeldumisjuhi koolituse läbimisel)

  • Nõudmised kandidaadile

    • Oled Eesti kodanik ja kaitseväekohustuslane (meessoost isikutel läbitud ajateenistus)
    • Omad vähemalt keskharidust
    • Väga hea eesti keele oskus ja inglise keele oskus suhtlustasandil
    • Vastad tegevväelase tervisenõuetele
    • Vastad füüsilise ettevalmistuse nõuetele
    • Omad tehnilist taipu, suudad töötada pingelises olukorras kiirelt ja kindlalt
    • Valmisolek taustakontrolliks

    VASTUVÕTU KATSED 01.-05.02.2021.a

    5000 m jooks ajalimiit   22 min 45 sek
    400 m ujumine ajalimiit   10 min
    25 m vee all ujumine ajalimiiti ei ole
    Kätekõverdused ajalimiit   2 min
    Kõhulihaste harjutus(istesse tõus) ajalimiit   2 min
    Lõuatõmbed min. x5
    ABC test lestade jalgapanek ja maski pähepanek 5 m sügavusel vees
    Meditsiiniline kontroll
    Barokambri test
    Inglise keele test
    Vestlus

  • Omalt poolt pakume

    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Stabiilset ja kindlat sissetulekut
    • Suurepäraseid sportimisvõimalusi
    • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet
    • Võimalust end erialaselt täiendada
    • Rahvusvahelist töökeskonda
    • Tasuta esmast arstiabi ja hambaarsti teenuste kasutamist
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk 1550-2000 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    27.01.2021

  • Lisainformatsioon

    n-ltn Igor Novitski // +372 5854 4475 // igor.novitski@kra.ee

    Tuukrigruppi kuulumine on ainulaadne võimalus – unikaalne töö ja eksklusiivsed kursused ning koolitused nii Eestist kui välismaal. Miinituuker peab olema leidlik, suurepärane meeskonnamängija, hea pingetaluvuse, suure tahtejõu ja kiire kohanemisvõimega. Tuukrigrupi meeskond on väike kokkuhoidev pere, mille liikmed on tulemustele orienteeritud. Töökorraldus on paindlik ning tänu sellele on igal meeskonnaliikmel võimalus teha ettepanekuid parendamaks varustust, tööprotseduure ja meeskonna tööd läbi selle tõhusamaks muuta. Väga hea karjäärisüsteem tagab miinituukrile arenguvõimalused, valikud ja väljakutsed. Miinituukritel on tulevastele kandidaatidele sõnum: „Olge valmis ja valmistage ennast füüsilisteks katsumusteks ette aga ärge unustage, et kandidaadi iseloomuomadused ja vaimsed hoiakud on katsetel sama tähtsad!“

  • Lohista failid siia või