vk Kra pilt
Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » VÄLJAÕPPEOHVITSER
Tallinna malev

Kaitseliit on Kaitseministeeriumi valitsemisalas tegutsev vabatahtlik, sõjaväeliselt korraldatud, relvi valdav ja sõjaväeliste harjutustega tegelev riigikaitseorganisatsioon, mis täidab temale Kaitseliidu seadusega ja selle alusel pandud ülesandeid. Kaitseliidu ülesanne on vabale tahtele ja omaalgatusele toetudes suurendada rahva valmisolekut kaitsta Eesti iseseisvust ja põhiseaduslikku korda.

VÄLJAÕPPEOHVITSER

  • Asukoht

    Tallinn

  • Tööülesanded

    • Maleva väljaõppealases planeerimistegevuses osalemine ja allüksuste õppuste planeerimine ning nende ette valmistamise tagamine
    • eelarve planeerimistegevuses osalemine
    • väljaõppealase dokumentatsiooni koostamine, nende täitmise kontrollimine ja osalenute üle arvestuse pidamine
    • maleva koosseisule väljaõppe korraldamine ja läbiviimine
    • allüksuse valmiduse tagamine ja hindamisel osalemine
    • OE ja keskkonnakaitse alaste nõuete täitmise ja kontrolli tagamine
    • harjutusalade kasutamise kooskõlastamine
  • Nõudmised kandidaadile

    • Kõrgharidus ja ohvitseride sõjaväelise väljaõppe II aste
    • Soovitavalt eelnev teenistuskogemus ametikoha ülesannete täitmist toetaval ametikohal (kompanii ülem, staabiohvitser)
    • B- kategooria autojuhiload
    • Eesti keele oskust kõrgtasemel
    • Algatusvõimelisus, kohusetundlikkus ja hea suhtlemisoskus
    • Viimasesse vooru pääsenul valmisolekut läbida taustakontroll
  • Kasuks tuleb

    • Kaitseliidu liikmeks olemine
    • C – kategooria autojuhiload
  • Omalt poolt pakume

    • Stabiilset sissetulekut
    • Suurepäraseid sportimisvõimalusi
    • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet
    • Arenguvõimalusi ning erialaseid täienduskoolitusi
    • Meeldivat ja kokkuhoidvat meeskonda
    • Vaktsineerimise võimaluse ja eeldame konkursi võitjalt valmisolekut ennast lasta vaktsineerida
  • Tööle asumise aeg

    Juuni 2021

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    1800-2150 eurot (bruto, teenistustasu sõltub kandideeritava auastmest ja sõjaväelisest väljaõppest)

  • Kandideerimise tähtaeg

    16.05.2021

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe värbamiskeskus / Kalle Ots / Tel: 5308 3126 / E-post: kalle.ots@kra.ee

  • Lohista failid siia või