Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » Väljendusõpetuse lektor
Kaitseväe Akadeemia

Kaitseväe Akadeemia (KVA) on rakenduskõrgkool, mis annab sõjaväelist kutse- ja kõrgharidust ning toetab teadus- ja arendustegevuse kaudu Eesti riigikaitset.

Väljendusõpetuse lektor

  • Asukoht

    Tartu

  • Tööülesanded

    • õppetöö korraldamine ja läbiviimine väljendusõpetuse valdkonnas
    • osalemine valdkondlikus teadus- ja arendustegevuses
    • õppurite uurimistööde juhendamine
    • õppurite kirjaliku ja suulise eneseväljendusoskuse kujundamine
  • Nõudmised kandidaadile

    • vähemalt magistrikraad humanitaar- või sotsiaalteaduste erialal
    • inglise keele oskus vähemalt tasemel B2
    • vähemalt kaheaastane pedagoogilise töö kogemus kõrgkoolis, sh lõpu- ja magistritööde juhendamine
    • vähemalt kaheaastane uurimis-, arendus- ja/või teadustöö kogemus
    • valmisolek taustakontrolliks vastavalt Kaitseväe korralduse seaduse 413 – 4110
  • Kasuks tuleb

    • õppematerjalide koostamise kogemus
    • teadus- või arendusprojektides osalemise kogemus
    • osalemine rahvusvahelistes õpetamis- või koostööprojektides
    • töökogemus või pädevus riigikaitse või sisejulgeoleku valdkonnas
  • Omalt poolt pakume

    • rutiinivaba tööd ja toredat kollektiivi
    • sõjaväelist ja didaktilist täiendusõpet ning erialase enesetäiendamise võimalusi
    • osalemist riigi rahastatud kaitsevaldkonna teadusprojektides, sh rahvusvahelised projektid
    • sportimisvõimalusi
    • stabiilset ja kindlat sissetulekut
  • Tööle asumise aeg

    01.09.2021

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk 1700 EUR kuus (katseajal 1600 EUR kuus)

  • Kandideerimise tähtaeg

    01.08.2021

  • Lisainformatsioon

    • Täpsemat infot töö kohta Martin Mooseselt (martin.mooses1@mil.ee, tel 717 6361 või 5875 6034).

    • Pedagoogilise pädevuse hindamiseks võidakse kandidaadilt nõuda avaliku loengu pidamist.

    • Tööandja võimaldab vastavalt teenistuslikule vajadusele vaktsineerimist ning eeldab konkursi võitjalt valmisolekut end vaktsineerida.

    Dokumendid edastada madis.laanesoo@kra.ee mitte hiljem kui 01.08.2021

  • Lohista failid siia või