Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » VEEBMASTER-KUJUNDAJA-TEABEGRAAFIK
KÜBERVÄEJUHATUS

Kaitseväe juhatajale otse alluva küberväejuhatuse põhiülesanne on nii sõja kui ka rahuajal kogu Kaitseväe strateegilise side korraldamine ja infotehnoloogiline toetamine ning kõrgemate staapide töökeskkonna loomine ja haldamine. Juhtida ja koordineerida küber- ja juhtimistoetuse alaste võimete arendamist ja korraldada küberrelvaliigi väljaõpet. Küberväejuhatuses õpetatakse välja sõjaaja- ja reservüksused, mille oskustele tugineb kriisi korral kogu Kaitseväe strateegiline side ja infotehnoloogia toimimine. Lisaks kuulub küberväejuhatuse koosseisu strateegilise kommunikatsiooni keskus, kellel on oluline roll Kaitseväes toimuva kajastamisel.

VEEBMASTER-KUJUNDAJA-TEABEGRAAFIK

  • Asukoht

    Tallinn

  • Tööülesanded

    Kas Sulle meeldiks erinevate sotsiaalmeedia kontode sisu loomine või sündmuste jäädvustamine? Kas Sa oled motiveeritud end pidevalt täiendama? Kas sul on julgust ja soovi panustada riigi julgeoleku igapäevasesse toimimisse? Kui kõigile küsimustele oli vastus “Jah” siis loe edasi!

    SINU ÜLESANNETEKS SAAVAD OLEMA

    • Sotsiaalmeedia kontodele (Facebook, YouTube, Instagram, Twitter) sisu loomine, kanalite haldamine ning analüüsimine
    • Digitaalmeedia loovlahenduste planeerimine ja elluviimine
    • Sündmuste audiovisuaalne jäädvustamine ning materjali töötlemine
    • Kaitseväelise ja meediaalase väljaõppe läbiviimine
  • Nõudmised kandidaadile

    • Vähemalt kesk- või kutseharidus
    • Läbitud ajateenistus
    • B-kategooria juhilubade olemasolu
    • Vähemalt C1 eesti ja B2 inglise keele oskustase
    • Analüüsi-, suhtlemis- ning koostööoskus
    • Valmidus osaleda õppustel põhitöökohast eemal
    • Viimasesse vooru pääsenul valmisolekut taustakontrolli läbimiseks
  • Kasuks tuleb

    • Erialane haridus, töökogemus sotsiaalmeedia halduses, graafilises disainis, audiovisuaalvaldkonnas
    • Jalaväeüksuse teenistustaust
    • Läbitud nooremallohvitseride kursus
    • Töökogemus Kaitseministeeriumi valitsemisalas
    • C-kategooria juhilubade olemasolu
  • Omalt poolt pakume

    • Stabiilse töösuhte ja sissetuleku
    • Professionaalse ja kokkuhoidva meeskonna
    • Valdkonna parimad tehnilised vahendid
    • Tipptasemel koolitused
    • Tasuta esmase arsti- ja hambaarstiabi
    • Head sportimisvõimalused
    • 35 põhipuhkuse päeva aastas
    • Igas kvartalis ühe lisa vaba päeva
    • Vaktsineerimise võimaluse ja eeldame konkursi võitjalt valmisolekut ennast lasta vaktsineerida
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    1550 eurot (bruto)

  • Kandideerimise tähtaeg

    23.05.2021

  • Lisainformatsioon

    Kaitseväe Värbamiskeskus / Siim Jürise / Tel: 5782 2349 / E-post: siim.jurise@kra.ee

  • Lohista failid siia või