vk Kra pilt
Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » VENE KEELE ÕPETAJA
Kaitseväe Akadeemia

Kaitseväe Akadeemia (KVA) on rakenduskõrgkool, mis annab sõjaväelist kutse- ja kõrgharidust ning toetab teadus- ja arendustegevuse kaudu Eesti riigikaitset.

VENE KEELE ÕPETAJA

  • Asukoht

    Tartu

  • Tööülesanded

    • Õppetöö korraldamine ja läbiviimine taseme- ja täiendusõppes
    • Lõputööde juhendamine ja retsenseerimine
    • Õppemetoodiline tegevus
    • Erialane arendustöö
  • Nõudmised kandidaadile

  • Kasuks tuleb

    • Erialane magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon
    • Õppematerjalide koostamise kogemus
  • Omalt poolt pakume

    • Didaktilist täiendusõpet ning erialase enesetäiendamise võimalusi
    • Sportimisvõimalusi
    • Stabiilset ja kindlat sissetulekut
  • Tööle asumise aeg

    01.01.2021

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk 1450 EUR kuus (katseajal 1300 EUR kuus)

  • Kandideerimise tähtaeg

    08.11.2020

  • Lisainformatsioon

    KANDIDEERIMISEL OSALEMISEKS NÕUTAVAD DOKUMENDID:

    • avaldus KVA ülema nimele;
    • elulookirjeldus, sh ülevaade viimase viie aasta õppe- ja arendustegevusest;
    • motivatsioonikiri;
    • haridust tõendavate dokumentide koopiad;
    • muud dokumendid, mida kandidaat peab oluliseks.

    Täpsemat teavet kandidaadile esitatavate nõuete ja konkursi kohta saab õppetooli juhatajalt Maia Boltovskylt (maia.boltovsky@mil.ee, tel 717 6395 või 517 8219).

    Kaitseväe värbamiskeskus / Madis Laanesoo / 5345 1818 / madis.laanesoo@kra.ee

  • Lohista failid siia või