vk Kra pilt
Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » Võrguarhitekt
KÜBERVÄEJUHATUS

Kaitseväe juhatajale otse alluva küberväejuhatuse põhiülesanne on nii sõja kui ka rahuajal kogu Kaitseväe strateegilise side korraldamine ja infotehnoloogiline toetamine ning kõrgemate staapide töökeskkonna loomine ja haldamine. Juhtida ja koordineerida küber- ja juhtimistoetuse alaste võimete arendamist ja korraldada küberrelvaliigi väljaõpet. Küberväejuhatuses õpetatakse välja sõjaaja- ja reservüksused, mille oskustele tugineb kriisi korral kogu Kaitseväe strateegiline side ja infotehnoloogia toimimine. Lisaks kuulub küberväejuhatuse koosseisu strateegilise kommunikatsiooni keskus, kellel on oluline roll Kaitseväes toimuva kajastamisel.

Võrguarhitekt

  • Asukoht

    Tallinn

  • Tööülesanded

    Sul on väga head teadmised infoturbest, küberohtudest ning omad kogemust, mis teeb teised kadedaks.

    Sulle pakuvad huvi erinevad kaasaegsed võrgutehnoloogiad ja mastaapsete võrkude planeerimine ja ehitamine. Sa tead, mis on fe80:: ja ei karda seda kasutada. Sa tead, mida peale hakata AS203311 tähe-numbri kombinatsiooniga. Sulle ei valmista probleemi “member vni 160010 mcast-group 231.1.1.1“ käsust arusaamine.

  • Nõudmised kandidaadile

    • Kõrgharidus infotehnoloogia valdkonnas, vähemalt 3-aastane erialane töökogemus
    • Inglise keele oskus vähemalt B2 tasemel
    • Algatusvõime, oskus leida ja pakkuda uusi lahendusi, neid rakendada ning töötada iseseisvalt
  • Omalt poolt pakume

    • Maailma parimad erialased koolitused Eestis ja välismaal
    • Maailma ja NATO suurimate küberõppuste ettevalmistamine ja nendes osalemine
    • Põhipuhkust 35 päeva aastas
    • Igas kvartalis 1 vaba päev
    • Suurepärased sportimisvõimalused Sinu lemmik spordiklubis
    • Töö uute infotehnoloogiliste tipptehnoloogiatega
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg

  • Teenistustasu

    Brutopalk 3200 EUR kuus

  • Kandideerimise tähtaeg

    30.09.2020

  • Lisainformatsioon

    Ootame CV-d ja motivatsioonikirja!

    Kaitseväe Värbamiskeskus / Kalle Ots / kalle.ots@kra.ee / 5308 3126

  • Lohista failid siia või