Avaleht » Pakkumised ja kandideerimine » WINDOWS SÜSTEEMIADMINISTRAATOR
KÜBERVÄEJUHATUS

Kaitseväe juhatajale otse alluva küberväejuhatuse põhiülesanne on nii sõja kui ka rahuajal kogu Kaitseväe strateegilise side korraldamine ja infotehnoloogiline toetamine ning kõrgemate staapide töökeskkonna loomine ja haldamine. Juhtida ja koordineerida küber- ja juhtimistoetuse alaste võimete arendamist ja korraldada küberrelvaliigi väljaõpet. Küberväejuhatuses õpetatakse välja sõjaaja- ja reservüksused, mille oskustele tugineb kriisi korral kogu Kaitseväe strateegiline side ja infotehnoloogia toimimine. Lisaks kuulub küberväejuhatuse koosseisu strateegilise kommunikatsiooni keskus, kellel on oluline roll Kaitseväes toimuva kajastamisel.

WINDOWS SÜSTEEMIADMINISTRAATOR

  • Asukoht

    Tallinn

  • Tööülesanded

    Kas Sind köidavad Windows domain, Active Directory, Exchange, Group Policy, Powershell?
    Oled aus, avatud ja tiimimängija?

    • Windows serverite ja neil põhinevate teenuste (sh AD, Exchange, Skype for Business) administreerimine, seadistamine, monitoorimine ja haldamine
    • Arhitektuuri parandamiseks lahenduste leidmine
    • Windows domeeniadministraatorite sisemise tiimi juhtimine
  • Nõudmised kandidaadile

    • IT-alal vähemalt kutsekeskharidus
    • Pikaajaline töökogemus Windows serverite administreerimisel
    • Põhjalikud teadmised ja oskused Active Directory ja rühmapoliitikate, Windows operatsioonisüsteemidega serverite seadistamises ja haldamises
    • Inglise keele B1 tase
    • Professionaalne ja tulemuskeskne suhtumine
    • Valmisolek taustakontrolli läbimiseks ja riigisaladusele juurdepääsuloa taotlemiseks
  • Kasuks tuleb

    • Riigisaladusele juurdepääsuloa olemasolu
    • Teenistuskogemus Kaitseväes või Kaitseliidus
  • Omalt poolt pakume

    • Võimalus panustada Eesti riigikaitsesse
    • Kindla ja stabiilse töösuhte
    • Tipptasemel koolitused nii Eestis kui välismaal
    • Head sportimisvõimalused
    • 35 põhipuhkuse päeva aastas
    • Kvartalis ühe vaba päeva lisaks
  • Tööle asumise aeg

    Esimesel võimalusel

  • Tööaeg

    Täistööaeg, kaugtöö võimalus

  • Teenistustasu

    2500 - 3000 eurot

  • Kandideerimise tähtaeg

    02.07.2021

  • Lisainformatsioon

    Tööandja võimaldab vaktsineerimist ning eeldab konkursi võitjalt valmisolekut lasta end vaktsineerida.

    Tegemist on ametniku ametipositsiooniga (ei pea asuma Kaitseväe tegevteenistusse).

    Kaitseväe Värbamiskeskus / Siim Jürise / Tel: 5782 2349 / E-post: siim.jurise@kra.ee

  • Lohista failid siia või